Novinky

20th Annual Critics' Choice Movie Awards│Nominations

3. ledna 2015 v 18:31 | Lucka

Film Into the Woods obdržel celkem 5 nominací. Jedna nominace je pro Meryl v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli. Konkurentkami v této kategorii jí jsou: Patricia Arquette (Boyhood), Jessica Chastain (A Most Violent Year), Keira Knightley (The Imitation Game), Emma Stone (Birdman) a Tilda Swinton (Snowpiercer).
Dále pak film získal nominace v kategoriích: Nejlepší obsazení, Nejlepší filmová architektura (Dennis Gassner, Anna Pinnock), Nejlepší návrh kostýmů (Colleen Atwood) a Nejlepší masky.

Předávání cen proběhne 15. ledna 2015. Seznam všech nominovaných si můžete prohlédnout zde.

Into the Woods - The Hollywood Reporter

27. prosince 2014 v 13:21
V prosincovém vydání The Hollywood Reporter se objevily opravdu úžasné fotky herců z Into the Woods. Na prvních 2 fotkách jsou spolu s Meryl režisér filmu Rob Marshall a herec James Corden a herečka Emily Blunt, na třetí je pak samotná Meryl. Na jedné fotce můžeme vidět, jak se Meryl ve filmu měnila na krásnou čarodějnici. Poslední fotka je pak samotná titulka časopisu The Hollywood Reporter. Pokud si chcete prohlédnout i samostatné fotky Jamese Cordena a Emily Blunt a další fotky ze samotného filmu, tak můžete zde.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

72nd Golden Globe Awards│nominations

22. prosince 2014 v 23:34

Meryl obdržela nominaci na Zlatý glób a to v kategorii Best Supporting Actress (tedy nejlepší herečka ve vedlejší roli). Nominaci Meryl získala za roli čarodějnice ve filmu Into the Woods (Čarovný les).
Konkurentkami v této kategorri jsou jí letos: Patricia Arquette (Boyhood), Jessica Chastain (A Most Violent Year), Keira Knightley (The Imitation Game) a Emma Stone (Birdman).

Samotný film Into the Woods potom získal nominaci v kategorii Nejlepší komedie nebo muzikál a v kategorii Nejlepší herečka byla za ITW nominovaná Emily Blunt. Všechny nominace si můžete prohlédnout zde.

Předávání cen proběhne 11. ledna. Slavnostní večer budou opět moderovat herečky Tina Fey a Amy Poehler.

Posunutí české premiéry filmu Into the Woods

24. listopadu 2014 v 21:08

Mnozí z vás si určitě pamatují, že jsem několikrát upozorňovala na datum 8. ledna 2015, kdy měl jít film Into the Woods (česky Čarovný les) do českých a slovenských kin. Podle posledních informací se však česká (údajně prý ale i slovenská) premiéra filmu posune. A to dokonce až na 2. dubna, film tedy půjde do kin téměř o 3 měsíce později, než bylo původně v plánu. Tuto informaci už má na svých stránkách i Falcon, který nám tento film do českých kin přinese. Tak uvidíme, či toto datum zůstane nebo dojde ještě k nějakým změnám (myslím si, že nejsem jediná, kdo by rozhodně uvítal posun na nějakou dřívější dobu, přeci jen premiéra v USA by měla proběhnout podle plánů 25.12. letošního roku).

Meryl obdrží Prezidentskou medaili svobody

16. listopadu 2014 v 18:30

Objevila se informace o tom, že Meryl by měla být mezi 19 lidmi, kterým letos americký prezident Barack Obama udělí Prezidentskou medaili svobody (Presidential Medal Of Freedom).

Prezidentská medaile svobody je ocenění udělované prezidentem Spojených států amerických, které je, společně se Zlatou medailí Kongresu, nejvyšším civilním vyznamenáním ve Spojených státech amerických. Je uznáním pro jednotlivce, kteří "mimořádně záslužně přispěli k bezpečnosti či národním zájmům Spojených států, ke světovému míru, či ke kulturnímu nebo jinému významnému veřejnému či soukromému úsilí".

Kromě Meryl se mezi letošními oceněnými objeví ještě například: významný americký žurnalista Tom Brokaw, zpěvák a skladatel Stevie Wonder , nebo třeba známá spisovatelka chilsko-amerického původu, Isabel Allende. Celý seznam těch, jež ocenění letos obdrží, si můžete prohlédnout přímo na stránkách Bílého domu.

Samotná slavnostní ceremonie by se měla uskutečnit 24. listopadu v Bílém domě.

People's Choice Awards Nomination

9. listopadu 2014 v 15:41

Meryl byla nominovaná na People's Choice Awards 2015. Takže pokud chcete, můžete pro ní hlasovat, a to v kategorii Favorite Dramatic Movie Actress, dále pak můžete v kategorii Favorite Dramatic Movie hlasovat ještě pro film The Giver, ve kterém si Meryl zahrála.
Předávání cen proběhne ve středu 7. kedna 2015.

Into The Woods│Trailer

7. listopadu 2014 v 8:04
Včera byl zvěřejněn nový úžasný trailer k filmu Into The Woods. Já osobně mám hroznou radost z toho, že tam konečně zase něco víc vidíme z vlka v podání Johnnyho Deppa a samozřejmě, že slyšíme zpívat Meryl. Mimochodem se můžeme utvrdit v tom, že Meryl tu nebude pouze ta ošklivá a děsivá čarodějnice, ale že tam bude vypadt i tak fantasticky, jako jsme mohli vidět už na tomhle coveru. Nevím jak vy, ale já se díky tomuhle traileru na film těším zase o něco víc.
Jen připomínám, že do amerických kin se snímek dostane 25.12.2014, v Čechách a na Slovensku si pak počkáme do 08.01.2015.

Ricki and the Flash│On set 3

2. listopadu 2014 v 15:26
V týdnu se objevilo několik nových fotek z natáčení filmu Ricki and the Flash. Tentokrát jde o fotky, na kterých jsou společně Meryl a Rick Springfield. Musím říct, že čím víc fotek vidím, tím víc jsem na film zvědavá.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ricki and the Flash│On set 2

28. října 2014 v 17:50
Na chvíli teď opustím novinky kolem filmu Into the Woods a přesuneme se k natáčení filmu Ricki and the Flash. Není to dlouho, co jsem vám sem dávala první fotky z natáčení, nyní se objevily fotky, kde už si můžeme prohlédnout, jak bude Meryl v roli rockerky vlastně vypadat. Na první fotku se můžete podívat přímo v článku a druhou naleznete zde.

imagebam.com

Into the Woods Featurette - Inside Into The Woods (2014)

27. října 2014 v 19:00
Další novinkou je toto video, ve kterém uvidíte ukázky z filmu, režiséra, herce a některé další tvůrce mluvit o filmu a mimo to tam také konečně můžeme slyšet, jak Meryl ve filmu zpívá. Musím říct, že čím víc podobných videí k filmu vidím, tím víc se na film těším. V USA má film premiéru 25.12.2014, u nás a na Slovensku potom 08.01.2015. V ČR půjde film do kin pod názvem Čarovný les.

Into the Woods - Entertainment Weekly cover

26. října 2014 v 19:58
Na internetu se objevily 4 titulky speciálního vydání časopisu Entertainment Weekly - Holiday Movie Preview. Na titulkách můžete vidět postavy právě z filmu Into the Woods. Já sem přidám pouze tu, na které je Meryl v roli čarodějnice společně s herečkou MacKenzie Mauzy, která si zahrála roli Lociky. Další covery si můžete prohlédnout zde, uvidíte tam například Johnnyho Deppa v roli vlka nebo třeba Popelku v podání Anny Kendrick.

imagebam.com

Ricki and the Flash│On set

19. října 2014 v 22:33
Před pár dny se na internetu objevily první 2 fotky z natáčení nového filmu s Meryl, Ricki and the Flash. Ve filmu si Meryl zahraje rockovou hvězdu, takže si myslím, že se máme opravdu na co těšit. Je škoda, že na žádné z fotek není Meryl vidět nějak víc, ale je skvělé, že se už něco objevilo a snad se brzy objeví i nějaké další fotky z natáčení.

imagebam.com imagebam.com

The Homesman│New poster

25. září 2014 v 10:04
Zhruba před týdnem se na internetu objevil nový pěkný plakát k filmu The Homesman. Na plakátu jsou Tommy Lee Jones a Hilary Swank, kteří si ve filmu zahráli hlavní role. Do amerických kin by se měl film dostat 14. listopadu, datum české a slovenské premiéry zatím ještě není známé.

imagebam.com

Into The Woods│New poster

18. září 2014 v 18:28
Na ionternetu se objevil nový plakát k filmu Into the Woods, na tomto plakátu je Meryl a musím říct, že je opravdu úžasný. Už se Meryl v roli čarodějnice nemůžu dočkat. Připomínám, že česká (i slovenská) premiéra je naplánovaná na 8. ledna 2015. V amerických kinech se filmu dočkají o něco dříve, a to 25. prosince 2014.

imagebam.com

Článek - Rytmus života speciál

14. září 2014 v 19:15
Ve speciálu časopisu Rytmus života se objevil docela pělný článek o Meryl. Je možné, že někteří z vás o tom ani neví, protože si takhle časopisy moc nekupují (jako například já). Ale díky úžasné zujce z blogu ollymurscz.blog.cz, která byla tak hodná, že mi článek naskenovala a poslala, si tento článek můžete přečíst nyní i vy :)

imagebam.com

Meryl a David Krane

31. srpna 2014 v 11:18
Na internetu se objevila nová fotka (selfie), na které je Meryl a David Krane. Fotku zvěřejnil sám David na svých oficiálních stránkách.
David je hudební skladatel, který tvoří a "aranžuje" hudbu pro různá broadwayská představení, filmy (za zmínku určitě stojí jeho spolupráce na filmech jako My Week with Marilyn, Chicago nebo Nine) či televizi. S Meryl se setkal na natáčení filmu Into the Woods (Cesta lesem).

imagebam.com

Meryl nominovaná na ALS Ice Bucket Challenge

23. srpna 2014 v 18:49
Jistě vám určitě neuniklo, že se v poslední době objevuje čím dál tím víc nominovaných a zúčastněných ALS Ice Bucket Challenge.

Předpokládám, že většina z vás už ví, oč jde, ale kdyby se našel někdo, kdo to přeci jen neví, tak tady vysvětlení: Vše je součástí kampaně na pomoc v boji proti amyotrofické laterální skleróze (ALS). Jde o to, že ten kdo obdrží nominaci musí do 24 hodin splnit tuto "ledovou výzvu" → natočit video, kde na sebe leje kbelík s ledovou vodou. Pokud tak neučiní, musí na konto ALS Association poslat 100 dolarů. Každopádně v praxi příspěvky většinou posílají i ti, kdo na sebe vodu vylijí.

Meryl na tuto výzvu nominoval herec Channing Tatum. Ale vzhledem k tomu, že už je to snad 2 dny a žádné video s Meryl se zatím neobjevilo, tak si myslím, že výzvu nepřijala.

Každopádně tady se můžete podívat alespoň na video, kde Channing Meryl nominuje.

The Giver - movie clips

10. srpna 2014 v 10:31
Objevila se 2 vide az filmu The Giver (česky Dárce). Film by měl do českých a slovenských kin přijít už zhruba za měsíc, přesněji 11. září. Já osobně jsem na film hodně zvědavá, i když jak už jsem zmińovala kdysi, sci-fi zrovna nepatří mezi mé nejoblíbenější žánry, i když vyjímka potvrzuje pravidlo a i já mezi svými nejoblíbenějšími filmy pár "sci-fi kousků" najdu. Tak uvidíme, či i tento film se mezi ně nakonec zařadí nebo ne.

Into The Woods | Official HD Disney trailer

6. srpna 2014 v 14:53
Kromě fotek z filmu se na internetu objevil i oficiální trailer. A musím říct, že to vypadá skvěle, takže se máme určitě na co těšit. V českých a slovenských kinech je premiéra zatím naplánovaná na 8.1.2015.

Into the Woods - New stills

5. srpna 2014 v 8:31
Nedávno se na internetu objevilo několik nových fotek z filmu Into the Woods, ve kterém se Meryl objeví v roli čarodějnice. Jedná se o pohádkový muzikál, ve kterém si kromě Meryl zahrálo ještě plno dalších úžasných herců jako například: Anna Kendrick, Johnny Depp, Chris Pine nebo Emily Blunt.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Happy birthday Mamie!

3. srpna 2014 v 18:47
Své 31. narozeniny dnes slaví Merylina dcera Mary Willa "Mamie" Gummer. Tímto bych jí chtěla popřát všechno nejlepší, hodně štěstí zdraví a co nejvíc pracovních i osobních úspěchů.

OneRepublic - Ordinary Human

27. července 2014 v 9:50
Není to tak dlouho, co jsem na blog přidávala článek s videem k filmu The Giver, ve kterém zazněla písnička od OneRepublic. Nyní už máme k dispozici její plnou verzi. Většina z vás psala, že se jim písnička líbí, tak snad vás nezklame ani tato celá verze. Mně osobně se tahle písnička líbí moc, tak snad bude ve finále i film takto skvělý. Jen připomínám, že v USA je premiéra filmu naplánována na 15. srpna a v českých kinech bychom se filmu měli dočkat 11. září.

The Giver - "Ordinary Human" by OneRepublic

20. července 2014 v 11:20
Před nějakou dobou se na internetu objevilo video z filmu The Giver, ve kterém zazní písnička Ordinary Human od americké rockové skupiny OneRepublic. Skladba byla vytvořena speciálně pro film The Giver a myslím, že je opravdu skvělá. Osobně mám písničky od OneRepublic ráda, takže mám radost, že se ve filmu objeví i skladba právě od nich. Ve videu můžete také vidět některé nové záběry z filmu. Premiéra filmu je v USA naplánovaná na 15.8.2014, tak snad se i Meryl na nějaké premiéře ukáže a budeme se tak moct těšit z nových fotek.

The Giver - Official Site

16. července 2014 v 21:22

Další novinkou, kterou jsem zatím nepřidala, je odkaz na oficiální stránky k filmu The Giver. Musím říct, že mají stránky opravdu pěkně a zajímavě udělané. Takže se určitě podívejte.

Na stránky se dostane kliknutím na obrázek.

The Giver: Behind the Scenes

15. července 2014 v 20:49
Musím se přiznat, že co se novinek o Meryl týče, mám v tom momentálně celkem nepořádek, protože se sice v podstatě nic moc důležitého a zásadního neobjevilo, ale pár maličkostí, co bych měla přidat tu přeci jen je. No každopádně pro začátek tu pro vás mám 3 videa z natáčení filmu The Giver.

 
 

Reklama