Blog

Hi there

5. srpna 2011 v 18:11
Ahoj, tak dneska jsem se dnes ve zdraví (pokud nebudu počítat mírně zablokovanou krční páteř, několik puchýřů, celkově dost bolavé nohy, a nadměrnou míru únavy :D). Ani si snad nedokážete představit, jak se mi ulevilo, když mi manažer napsal do průkazu praxe splněna :D. Jinak pokud by někoho zajímalo, co jsem to vlastně dělala, tak jsem pracovala jako servírka v čtyřhvězdičkovém hotelu. Byla to celkem dřina, ale měla jsem velké štěstí na lidi kolem sebe, takže se to dalo zvládnout. A ještě bych vás tímto rovnou chtěla připravit na to, že v nejbližší době blog opět bude trošku trpět nedostatkem článků, neboť hned příští týden odjíždím do Paříže, a odtamtud potom do Londýna. O tom se ale nejspíš víc rozepíšu až těsně před odjezdem :)

Hiatus (13.7.- 5.8.)

12. července 2011 v 12:00
Jak už pochopíte z nadpisu, v období od 13. července do 5. srpna, bude tento blog pozastavený. Původně jsem chtěla přednastavit nějaké články, ale to jsem si v průběhu času rozmyslela, a po celou tu dobu tu nechám jen tento článek. Důvodem mé nepřítomnosti je povinná školní praxe, a vzhledem k tomu že se v této době nejspíš nedostanu vůbec domů, a jen ztěží se připojím na internet, tak ani affs nebudu obíhat. Doufám, že to všichni pochopíte, a že mi budete držet palce, ať to tam zvládnu, protože z toho mám vážně obrovský nervy. Děkuji za přečtení, tímto se s vámi loučím, objevím se zde opět v srpnu :)

Nine days left...

8. června 2011 v 21:37
Ahoj, tak se taky zase jednou musím ozvat, abyste věděli něo málo o mém životě :D . Hlavně bych se chtěla omluvit, že v posledním týdnu jsem nebyla na blogu moc aktivní, je to hlavně kvůli škole. Každopádně na konci tohohle týdne by se to mělo změnit, protože už tenhle pátek se nám uzavírají známky, tudíž mi zbývá už jen zvládnout zítřek (hlavně písemky z dějepisu a španělštiny). No doufám, že pak už se moc učit nebudem, vzhledem k tomu, že 17.6. (za devět dnů :D) končíme (ale závidět mi nemusíte, protože mě o prázdninách čekají tři týdny praxe, a díky tomu taky další věc ohledně blogu, co budu muset vyřešit). Doufám, že vás tyto mé kecy moc neotravovaly a děkuji za přečtení :)

Nový design

4. dubna 2011 v 11:55
Ahoj, tak po delší době se hlásím s nový designem. Je zase o něco jiný, než byly všechny ty předchozí, liší se hlavně tím, jak jsem upravila menu, a taky že jsem tam přidala rubriku POTM (Photo of the month), takže se už brzy můžete těšit na hlasování pro fotku měsíce května. Dalo mi docela dost práce tohle vytvořit, tudíž doufám, že to za to stálo, a vám se bude design líbit. Předem moc děkuji za vaše názory.

Nový design

1. ledna 2011 v 16:35
streepmeryl.blog.cz
Tak jsem si pro vás do nového roku připravila
rovnou nový design. Je dělaný celkem narychlo, protože jak mi teď začne zase škola, tak vůbec nebudu vědět co dřív, tak aby tady ten vánoční nestrašil ještě kdoví kdy. Snad se vám bude alespoň trošku líbit.

Happy New Year!

31. prosince 2010 v 22:05
Tímto bych chtěla všem affs a návštěvníkům tohoto blogu popřát do nového roku mnoho štěstí, zdraví, lásky, úspěchů a prostě všeho co si jen budete přát. Ať je pro vás rok 2011 ještě lepší, než ten 2010.

Merry Christmas!

24. prosince 2010 v 6:00
Tímto bych chtěla všem Affs a návštěvníkům tohoto blogu popřát Veselé Vánoce, hodně dárků pod stromeček, a hlavně prožití těchto svátků v poklidu a s těmi které máte rádi.
streepmeryl.blog.cz

Vánoční design

18. prosince 2010 v 18:13
streepmeryl.blog.cz
Tak konečně jsem nastavila vánoční design, sice měl původně vypadat trošku jinak, ale s výsledkem jsem spokojená... v to samé doufám i u vás :D . Ale každopádně jako vždy vás prosím o váš názor, a přijmu i kritiku, nebo nějaké návrhy na vylepšení :)

Úprava designu

19. listopadu 2010 v 20:04
streepmeryl.blog.cz
Ahoj, tak když už jsem sem přes týden nepřidávala žádné články (nová škola dává občas dost zabrat), tak jsem se rozhodla, že alespoň trochu poupravím design, s tímhle jsem o něco spokojenější než s tím minulým. Jaký je váš názor?

Nový design

22. října 2010 v 20:03
Ahoj, tak tentokrát po docela dlouhé době je tu nový design. Stylem je hodně podobný tomu minulému, ale přiznám se, že ten minulý se mi líbil možná o něco víc, takže uvidím, jestli se k němu nakonec ještě nevrátím. Ale opět budu moc ráda, když napíšete váš názor, předem děkuji.

2 roky

18. října 2010 v 14:30
Tak právě dnes jsou to dva roky ode dne, kdy jsem založila tento blog. Tímto bych chtěla všem affs a všem co na tento blog chodí moc poděkovat, protože blog funguje i díky vám. I když vím, že to tu od začátkiu školního roku trochu zanedbávám, budu se snažit o zlepšení, a doufám, že ještě nějakou tu dobu blog fungovat bude.

Prosím čtěte!

25. srpna 2010 v 11:56
Ahoj, jak všichni víte, pomalu se nám už blíží začátek školního roku, a tím pádem se u mě objevuje menší problém s blogem. Příští úterý, tedy 31.8. odpoledne odjíždím na školní intr, a zatím ještě nevím, jak to tam bude s internetem a tak. Blog bych rušit nechtěla, a tak mě napadlo, že bych vždycky nějaké články přednastavila, ale problém je v obíhání Affs, ty bych musela obíhat jen přes víkend, pátek-sobota-neděle, takže bych pochopila, kdybyste si mě třeba smazali z Elite, ale s tím bohužel asi nic nenadělám. Chápu, že to není nic moc, ale nic jiného mě zatím nenapadá, uvidím až časem, jak to tam bude, takže zatím se za to už předem omlouvám. 
Tímto bych vám chtěla, sice s týdenním předstihem, popřát mnoho úspěchů v novém školním roce, ať se vám daří.
A předem bych vám chtěla poděkovat, za vyjádření k tomuto článku, ráda bych znala váš názor, hlavně u affs, jak hodně vám to s tím obíháním bude vadit.

Jsem zpět

3. srpna 2010 v 9:17
Ahoj, včera večer jsme se vrátili z dovolené, až na pár momentů to tam bylo skvělé, hned bych se tam vrátila zpět. Jinak abyste tedy věděli kde jsem to v Řecku vlastně byla, tak je to Neos Panteleimon, což je takové menší městečko pod Olympem, a je tam vážně nádherně. Tak a teď trošku k provozu blogu, snad se vám ty přednastavené články alespoň trošku líbily, na přidávání nových článků se vrhnu asi až zítra, protože momentálně vůbec netuším jestli je u Meryl něco nového. Teď půjdu oběhnout Affs, a abych nezapoměla, udělalo mi vážně velkou radost, že jste přidávali komentáře k článkům, za to bych vám chtěla moc poděkovat.

Dovolená 22.7. - 2.8.

21. července 2010 v 12:31
Ahoj, takže jak už jste asi pochopili, od 22.7. do 2.8. tady nebudu, protože zítra odlétám na dovolenou do Řecka. Nějaké články jsem přednastavila, sice to není nic extra, ale lepší než nic. Affs oběhnu ještě dneska večer a potom asi až 3.8., uvidím podle toho, v kolik se vrátíme a jak se mi taky bude chtít na počítač. Pokud by bylo nějaké třídění affs, tak se zapíšu až se vrátím, děkuji za pochopení. Tak se tu mějte hezky, užívejte si prázdniny a 3.8. mě tu budete mít zpátky.

Školní výlet - 9.6. - 11.6.2010

8. června 2010 v 19:50
Ahoj, podle titulku už poznáte, že zítra ráno odjíždím se třídou na školní výlet, a vracet se budu někdy v pátek navečer. Takže tu tyto 3 dny nebudu, Affs oběhnu asi až v sobotu, snad vám to vadit nebude. Nějaké články možná přednastavím, ale budou to nejspíš jen nějaké plakáty k filmům atd., protože ještě musím dobalit věci. Takže se tu mějte hezky, a o víkendu mě tu už budete mít zpět.

Nový design

28. května 2010 v 16:34
Tak jsem po nějaké době vytvořila opět nový design, je to zase něco trochu jiného, než tu bylo předtím. Hlavní rozdíl je asi v tom, že design je docela tmavý, což zrovna není moje parketa. Ale i přesto doufám, že se vám bude alespoň trochu líbit. Vaše názory a připomínky pište prosím do komentářů, děkuji.

Happy Easter!

5. dubna 2010 v 10:15
Tímto bych chtěla všem svým SBčkům a návštěvníkům tohoto blogu, popřát Veselé Velikonoce, doufám že si dnešní den užijete!

Slibovaný nový design

13. března 2010 v 9:51
Tak konečně je tu ten slibovaný design, je o něco jiný než ty minulé, taky jsem trochu poupravila menu, ale žádné zásadní změny neproběhly, jediná větší změna je ta, že pro affs jsem v menu vytvořila ikonky (doufám že se vám líbí, jestli ne, tak klidně napiště). Tak snad se vám design bude alespoň trochu líbit, a chci moc poděkovat všem těm, co se vyjádřily k článkům ohledně tohoto designu, díky.

Ještě jedna prosba ohledně designu

12. března 2010 v 17:24
Titulek asi bude hovořit za vše, ale chtěla jsem se vás zeptat, jaký ze stylů designu by se vám líbil nejvíc. Ten co už jsem sem náhled dávala, nebo jeden z těhlech dvou? Omlouvám se že opět otravuji ale byla bych vám za váš názor vděčná, předem děkuji, a doufám že se vám alespoň jeden bude líbit.

Nový design?

10. března 2010 v 16:08
Ahoj, měla bych na vás takový menší dotaz. Co byste říkali na to, kdyby se tu objevil takovýhle design? Mně přijde až zbytečně světlý, ale ta světlost se tam docela vybízela. Takže mě zajímá váš názor, co si o tom myslíte?

Od Adusky za SONFsMS

31. ledna 2010 v 10:00
Díky vám, jsem v soutěži SONFsMS obsadila druhé místo, takže vám za to děkuji. A též děkuji Adusce za krásný diplom a gratuluji Merylce k vítězství.

10 000 lidí!

16. ledna 2010 v 13:19
Když jsem tohle viděla, prostě jsem neodolala, a uložila si ten obrázek. Je to vážně skvělý, že tenhle blog navštívilo už víc jak 10000 lidí. Strašně moc bych vám chtěla poděkovat za vaši přízeň! A doufám že sem budete chodit i nadále a bude se vám tu líbit.

Nový design - It's Complicated

1. ledna 2010 v 20:53
Tak tu máme opět nový design, tentokrát s fotkami z filmu It's Complicated, který se objeví v českých kinech již v tomto měsíci. Doufám že se vám design alespoň trochu líbí.

Šťastný nový rok!

31. prosince 2009 v 19:18
Chtěla bych všem SBčkům a návštěvníkům blogu popřát hodně štěstí do nového roku, ať je pro vás rok 2010 ještě krásnější a úspěšnější než tento.

Merry Christmas!

24. prosince 2009 v 9:31
Tímto bych chtěla všem svým SBčkům a návštěvníkům tohoto blogu popřát Veselé Vánoce a Šťastný nový rok, ať se vám vydaří vše co si budete přát.
 
 

Reklama