Blog

To chce klid a nohy v teple…

26. června 2012 v 16:03
teda ne, moje noha od soboty potřebuje spíš studené obklady. Ano, asi dva roky nosím boty na deseticentimetrové platformě a v sobotu mi stačil jeden krok k tomu, abych si narazila nohu takovým způsobem, že jsem ráda, že chodím. Však proč by ne, v pátek chci jet na filmový festival do Varů a jinak mám pomalu až do konce července praxi. Prostě zákon schválnosti, nebo možná msta mé osobě za to, že jsem den před tím (tedy v pátek) prohlásila o jednom chirurgovi u nás, že je opravdu pitomej (lépe řečeno po tom co předvedl jsem nechala projevit své emoce a řekla to trochu jinak, ale to je jedno :D). Ať chci nebo ne, pokud se mi ta noha do pátku nezlepší, návštěva u něj mě nemine. Taj mi prosím držte palce, ať zvládnu zítřek v práci a možná i ještě ve čtvrtek půjdu (ty hodiny na nohou mi přeci jen nedělají dobře :D).

Mimochodem, od včerejška se snažím nahrát fotky z Meryliny poslední akce, ale imagebam se mnou prostě nechce spolupracovat. Tak doufám, že to co nejdřív zase bude pracovat tak, jak má. No, snad jsem vám sdělila vše, co jsem měla pro tuto chvíli na srdci a jdu se vrhnout na obíhání affs.

PS.: Ta animace proto, že dnes jsou to čtyři roky, co v Praze vystoupila Céline Dion. A v podstatě to, co pro mě Meryl znamená jako herečka, to pro mě Céline znamená jako zpěvačka. Prostě má další velká láska.

Vyhodnocení kontroly affs

13. května 2012 v 8:57
Takže tady máte vyhodnocení kontroly affs, jsem moc ráda, že se zapsali téměř všichni. Pokud budete mít nějakou připomínku, nebo jsem na někoho zapomněla, tak se mi prosím ozvěte.

Nový design

12. května 2012 v 22:12
Jak jste si určitě všimli, tak mám na blogu nastavený nový design. Podle stylu už někteří z vás možná poznají, že autorkou designu je úžasná Susan z blogu wasikowska-mia.blog.cz. Tímto bych chtěla Susan ještě jednou moc poděkovat, design je opravdu nádherný, moc se mi líbí a jsem s ním opravdu spokojená, a nepochybuji, že se stejně tak bude design líbit i vám.

Kontrola affs

30. dubna 2012 v 20:00

Přiznám se, že takovéhle kontroly příliš ráda nedělám, ale vzhledem k tomu, že už hrozně dlouho jsem v seznamu affiliates nedělala pořádek, tak jsem se rozhodla, že vyhlásím kontrolu. Kontrola potrvá do 12. května 2012.
Pokud chcete tedy i nadále zůstat affs, tak prosím vyplňte toto:
1) Přezdívka
2) Adresa blogu
3) Proč chcete zůstat affs?

Předem moc děkuji všem, co se zapíšou. Budu ráda, pokud vás bude co nejvíc.

Nový design!

7. dubna 2012 v 16:17
Odpoledne jsem se rozhodla, že by to tady chtělo opět nějaký nový design, takže jsem spustila grafické programy a začala tvořit. no po více než dvou hodinách mi z toho vzniklo tohle. Je to zas něco trošku jiného než design minulý, ale abych pravdu řekla, opět to má pár věcí co se mi na tom opravdu nelíbí, ale i přesto si myslím, že to nevypadá nejhůř, a docela se mi to i líbí. Každopádně jsem zvědavá na vaše názory :)

There will be an answer let it be...

15. března 2012 v 16:03
Už delší dobu mám v hlavě takovou myšlenku, jedná se o to, že kdysi jsem měla jeden autorský (s)blog, na který jsem psala samozřejmě o sobě, svých myšlenkách, pocitech... A abych pravdu řekla, docela mi to teď schází, nejspíš momentálně prožívám ono období "všechno (ne)podstatné co se v mém životě děje mám potřebu ze sebe vypsat". A vzhledem k tomu, že si momentálně nechci žádný nový blog zakládat, mě napadlo, že bych to mohla vypisovat do jedné rubriky sem. Vím, že vás to asi zajímat nebude, ale vždycky mi tak trošku pomáhalo se z toho vypsat, přečíst si názory ostatních na danou myšlenku atd. Takže se vás tímto ptám, byli byste pro, abych tuto rubriku vytvořila a jednou za čas se do ní prostě "vypsala"?

Don't Give Up

2. března 2012 v 19:41
Nejprve bych chtěla moc poděkovat za plno milých komentářů k minulému článku. Vlastně jsem ještě pořád nepřišla na to, jak všechno vyřešit, ale uvědomila jsem si, že blog není něco, bez čeho bych nedokázala žít, ale přeci jen je to něco, bez čeho si (alespoň prozatím) svůj život moc představit nedokážu. Nejspíš to dopadne tak, že budou dny, kdy přibyde příspěvků několik a potom naopak přijde několik dní, kdy nepřidám nic. Pořád doufám, že přijdu na nějaké hodně rozumné řešení volného času a vůbec všeho... ale kdy, a pokud vůbec k tomu dojde, netuším. Každopádně jsem se ale rozhodla, že určitě neskončím, a ona "pauza" bude nrjspíš víceméně spočívat v tom, že na blogu bude zvolen takový "mírnější režim". Děkuji za pochopení :)

It would be hard to say goodbye

29. února 2012 v 22:32
Upřímně řečeno, několik týdnů už přemýšlím, jak tenhle článek začít, jak v něm sepsat co nejvíce svých myšlenek a pocitů, které bych vám ráda sdělila.

Jak jste si pravděpodobně všimli, tak většina článků týkajících se blogu začínají větou typu "Moc bych se vám chtěla omluvit, ale poslední dobou vůbec nestíhám". Takhle by to ale být přece nemělo, i přesto, že mám poslední dobou dost osobních problémů (o těch se vám tady však vypisovat nebudu, přeci jen koho by to asi tak zajímalo…), do školy nevím, jestli mám dřív dávat dohromady kalkulační listy a finance na banket, nebo se učit několikastránková témata k mluvení na angličtinu, či dělat různé další projekty a při tom všem se ještě stíhat učit.
Rozhodně bych tohle všechno nechtěla použít jako výmluvu k tomu, že blog nefunguje, tak jak má. Vlastně jsem si za poslední dny uvědomila, že dřív jsem měla taky plno věcí k řešení, a i přesto jsem to i s blogováním zvládala. Takže problém je víceméně v tom, že i přesto, že mě tohle všechno baví, Meryl mi přijde naprosto úžasná atd., začala jsem blog brát jako něco co prostě -musím-, pokud čtu nějakou novinku o Meryl, vlastně kolikrát ani v podstatě neřeším tolik to, co je tam napsáno, ale spíš to, jak a kdy si najdu čas to všechno přidat na blog. Rozhodně bych tu s tím nechtěla skončit, přeci jen to pro mě tady hodně znamená a díky Meryl jsem poznala plno nových lidí, jenž mi poměrně dost přirostli k srdci a jsem ráda, že jsme se poznali a dodnes se v rámci možností osobně setkáváme.

Pro mě teď tudíž nastává situace, kdy se budu muset rozhodnout, jak dál, jak všechno tohle vyřešit… Abych pravdu řekla, vlastně ani sama nevím, v mém životě je teď tolik otázek, a já již nemám sílu hledat na ně odpověď. Mé jediné štěstí je v tom, že jsem poznala někoho, kdo mi sice na mé otázky odpovědět nedokáže, ale téměř vždy mě dokáže navést na správné místo, kde hledat. Věřili byste tomu, že osoba, kterou jsem měsíce nenáviděla, je pro mě najednou něco jako spřízněná duše? Nevěřila bych tomu, že to je možné, ale je to tak.

No abych to tak trošku shrnula, nejspíš si teď od blogu dám nějaký čas pauzu, nebo možná ne, co já vím. Potřebuji si jen všechno nějak rozmyslet, dát dohromady, co bych teď potřebovala a taky chtěla a hlavně jak se to všechno dá zkombinovat s blogem.

Budu moc ráda, pokud se k tomuto článku (plném nesmyslů, které nemůžete pochopit, ale i přesto jsem měla potřebu vám je sdělit) vyjádříte.

Předem vám moc děkuji za váš čas, který (doufám, že alespoň někteří) strávíte čtením tohoto článku,

Vaše Lucka

Wind of Change

29. února 2012 v 21:25
Nejprve bych se vás chtěla zeptat, zda by se vám líbil nový design, co jsem dnes tak trošku narychlo vytvořila. Vím, že to opět není žádná sláva, ale prostě bych chtěla mít na designu fotky z Oscarů. Budu ráda, když se k designu vyjádříte v komentářích. Mně na něm nejvíc vadí to, že logo je obrovské, takže je vlastně přes celou stránku, když se to zobrazí, a to se mi moc nelíbí. Takže nejspíš stejně ještě na nějakou dobu zůstanu u toho, co mám. A až si najdu čas (opravdu netuším, kdy to bude..), pokusím se udělat něco mnohem lepšího.


edit: Tak nový design je nastavený, doufám, že se vám alespoň trochu líbí :)

No time and tomorrow the Oscars

25. února 2012 v 22:00

Ahoj, jak jste si nemohli nevšimnout, tak v poslední době na blog nemám moc času. Je to především tím, že teď řeším mnoho věcí do školy a taky plno problému mimo školu, tudíž i když se někdy najde pár minut času, tak opravdu už nemám sílu na to, ještě přispívat na blog. Momentálně jsem docela ve skluzu, jak s přispíváním článků o novinkách kolem Meryl, tak s přidáváním fotek z akcí, kterých se Meryl zúčastnila. Mimochodem, článek o Berlinale už mám tak nějak sepsaný, avšak to v takové verzi, která si myslím není zrovna publikovatelná a navíc je to poměrně dost dlouhé. Tímto bych se vám ráda omluvila, a doufám, že se to časem všechno opět alespoň trochu srovná, a blog bude fungovat tak, jak by měl.

"If you are Streeper and you know it clap your hands!"

17. února 2012 v 16:22
Určitě mnoho z vás zajímá, jaké vlastně celé Berlinale bylo. Protože teď musím ještě udělat hodně věcí do školy, jako například připravit nějaké stránky do libreta na náš banket, tak jsem se rozhodla, že momentálně budu po nějakou dobu přidávat normální články, fotky z akcí atd. a mezitím si pro vás budu připravovat takový celkový report toho, co všechno se nám na Berlinale přihodilo. Doufám, že se vám článek o Berlinale bude nakonec líbit a odpustíte mi i to, že si na něj ještě nějakou dobu budete muset počkat. Každopádně přidávám alespoň jednu fotku, na které jsme čekali u červeného koberce na Merylin příjezd.

The 62nd Berlinale

12. února 2012 v 11:05
Jak jsem vás již v minulém článku informovala, tak Meryl se zúčastní filmového festivalu v Berlíně, kde si převezme cenu (Zlatého medvěda). A tímto bych vám ráda oznámila, že již zítra ráno odjíždím do Berlína, kde se na tento festival půjdu podívat. S ostatními Streepers plánujeme, že 14. budeme čekat u červeného koberce, abychom měli šanci Meryl vidět, popřípadě se pokusit získat i autogram. Tudíž tu od zítřka, 13.2. do čtvrtka 16.2. nebudu, no nejspíš se tu neukážu ani v pátek, protože to máme naplánovanou akci se spolužáky ze základky, tudíž bych se tam ráda podívala, přeci jen jsem některé lidi už pěkně dlouho neviděla. Tudíž je vám nejspíš jasné, že s mojí aktivitou na blogu to tento měsíc opět nebude nejlepší. Plánovala jsem si, že to tu tak nějak dám o jarňáky dohromady, ale jak vidíte, tak celé prázdniny si na blog čas nenajdu. No, nevěřím, že někoho bude bavit číst celý tento článek, ale i tak děkuji za vaši pozornost :)

Šťastný nový rok 2012!

31. prosince 2011 v 17:19
Jak už je zvykem, i já bych všem Affs a návštěvníkům blogu chtěla popřát krásný vstup do nového roku, ať je pro vás rok 2012 krásnějším a ve všech ohledech úspěšnějším než ten 2011. Hodně štěstí, pevné zdraví, úspěchů jak v pracovním (studijním) životě, tak v tom osobním, ať se vám splní sny, které máte a hlavně to, ať jste s těmi, které máte rádi a bez kterých si svůj život nedokážete představit.

Změna designu

30. prosince 2011 v 12:39
Už před nějakou dobou jsem vytvořila nový design, po jeho vytvoření jsem na něj byla náležitě pyšná, dneska jsem se konečně rozhodla, že ho nastavím. Ve finále se mi na blogu už nelíbí tolik, jako se mi ještě před pár dny líbil jen tak uložený v počítači. Ale i přesto jsem s ním vcelku spokojená, tudíž doufám, že se bude líbit i vám.

Merry Christmas

24. prosince 2011 v 6:00
Tímto bych chtěla mým affs a celkově všem návštěvníkům tohoto blogu popřát krásné prožití vánočních svátků, ať dostanete to co jste si přáli, svátky si užijte v klidu a pohodě hlavně s těmi, které máte rádi.

Mimochodem, tahle písnička prostě k Vánocům neodmyslitelně patří (alespoň u mě je tomu tak).

Vánoční design

16. prosince 2011 v 19:24
Tak jsem se dneska konečně odhodlala vytvořit nový (vánoční) design. Docela se mi líbí, jen mi přijde moc jednoduchý, ale to je možná dobře, přeci jen ty poslední byly o něco složitější, a krása je často právě v jednoduchosti. Doufám, že se vám design líbí a opět se těším na vaše názory.

Moje sbírka

31. října 2011 v 7:30
Včera, když jsem si projížděla různé fotky co mám stažené v počítači, našla jsem dvě na kterých mám vyfocenou svou sbírku věcí s Meryl (chybí tam pouze různé články z novin a fotky). Tak mě napadlo, že sem ty fotky dám, focené to je nejspíš někdy v únoru letošního roku, takže něco málo ještě přibylo. Ale i tak si myslím, že ta sbírka nevypadá zrovna nejhůř.
imagebam.com imagebam.com

Nový design (opět)

23. října 2011 v 17:01
Ano, vím, že je to pouhých pár dnů, co jsem vám představila nový design tohoto blogu. Nevím proč, ale prostě mi nějak neseděl, tak jsem se rozhodla, že ho opět změním. Tudíž vám tedy dnes (po několika hodinách práce a rozčilování) představuji design nový. Mně osobně se líbí mnohem víc než ten předešlý, takže doufám, že tento názor se mnou budete sdílet. Opět děkuji za případné pochvaly, návrhy na úpravy atd.

3 roky

18. října 2011 v 16:00
Ano, přesně tři roky uplynuly ode dne, kdy jsem založila tento blog. Při jeho zakládání mě ani nenapadlo, že tu vydržím tak dlouho. Obrovský dík patří všem, co sem ať už pravidelně či jen občas chodí. Bez vás bych tu asi už dávno skončila. No doufám, a přeji si, abych i příští rok mohla psát takovýto výroční článek.

Nový design

14. října 2011 v 21:24
Po dlouhé době je tu konečně nový design. Upřímně řečeno, patlala jsem se s tím celkem dlouho, ale s výsledkem moc spokojená nejsem. Ale i přesto to tu s tímhle layem budete muset vydržet až do Vánoc, protože v nejbližší době čas na udělání nového asi mít nebudu. No, doufám, že se vám alespoň trochu bude líbit, a všechny vaše případné návrhy na úpravu uvítám.
Děkuji.

Kurz úspěšně za mnou

24. září 2011 v 7:38
Ahoj, tak včera večer jsem se konečně vrátila z toho sportovního kurzu. No co si budem povídat, jsem celkem nastydlá (přeci jen v 6°C a za deště spát ve stanu je opravdu něco), naštěstí nás potom přesunuli alespoň do chatek. Všechny povinné aktivity a výlety jsem taky přežila, a bez větší újmy to přežily i mé nohy (jít 30 km (celodeňák), a z toho většinu cesty lesem a dalšími "skvělými" cestami je vlastně taky "fajn", že jo...). Ale jo i sranda byla, tudíž jsem si to v podstatě užila, ale jsem šťastná, že už jsem doma, a hlavně že tenhle kurz mě čekal jen tento rok.

Sportovní kurz 18.9 - 23.9. 2011

18. září 2011 v 8:30
Ahojky, včera jsem vám to napsat nestihla, takže teď už jen tak v rychlosti, abyste věděli, proč tu celý týden nebudu. Jedu totiž na povinný sportovní kurz, na který se mi opravdu "chce". Vůbec nevím, jak to tam zvládnu, takže vás prosím o to, abyste mi drželi palce, ať se v pořádku a ve zdraví vrátím.

Now is coming stress of school

31. srpna 2011 v 8:07
Ahojky, prázdniny už jsou v podstatě pomalu ale jistě za námi, upřímně řečeno, letos mi to uteklo mnohem rychleji než kdy jindy, ale co se dá dělat. Nyní nastává (alespoň pro mě) opět ta doba, kdy si budu jen stěžovat na to, že nic nestíhám, učím se jak blázen, ale stejně mi to neleze do hlavy a tak dále. Určitě to mnozí z vás znají. Tudíž, ať to moc neprotahuju, chtěla bych všem popřát dobrý vstup do nového školního roku, a ať se vám po celý následující školní rok daří.

I'm back

17. srpna 2011 v 7:57
Ahoj, tak už jsem zase zpátky. No co vám budu povídat v Paříži se mi líbilo, ale Londýn, ten jsem si úplně zamilovala. Pokud jste některé z těchto měst ještě nenavštívili, tak určitě doporučuji tam jet, já jsem si to (i přes strašně dlouhé a únavné cesty autobusem) užila.

Paris & London

9. srpna 2011 v 22:00
Jak už jsem psala v mém minulém článku, tak zítra v odpoledních hodinách odjíždím na zájezd do Paříže a odtamtud potom do Londýna. Nejspíš vám nemusím ani psát, jak moc se tam těším, bohužel je to jen na pár dní (a navíc mě teď mamka pořád straší tím co se tam děje, takže doufám, že se tam vůbec dostaneme a nepřijdeme ještě k nějakému úrazu). Každopádně jsem vám jen chtěla oznámit, že v období od 10. do 16.8. 2011 tu opět nebudou přibývat žádné články, děkuji za pochopení. Až se vrátím, tak se vám to alespoň na tu krátkou dobu, co do konce prázdnin zbývá, budu snažit vynahradit.
 
 

Reklama