Blog

5 let streepmeryl.blog.cz

18. října 2013 v 18:47

Ani se mi nechce uvěřit tomu, že tenhle blog dnes slaví své 5. narozeniny. Žádný blog mi ještě tak dlouho nevydržel, a i přesto, že i co se tohoto blogu týče jsem už párkrát měla pochybnosti, či to má vůbec ještě cenu, jsem moc ráda, že jsem se vždycky rozhodla u blogu zůstat. Taky bych tímto článkem zároveň chtěla moc poděkovat všem příznivcům, affs i náhodným čtenářům tohoto blogu za jejich návštěvu, milé komentáře a podporu v blogování, bez vás by to prostě nebylo ono. Díky blogu jsem taky poznala mnoho fajn lidí, za což jsem taky moc vděčná. No, asi se tu nebudu nijak moc rozepisovat, každopádně ještě jednou moc děkuji a doufám, že třeba i za rok, tu budu moct napsat nějaký takový výroční článek.

Nový design

27. srpna 2013 v 18:02
Jak jste si určitě všimli, tak na blogu je nádherný nový layout, který opětovně vytvořila Cathrin z blogu your-layouts-team.blog.cz. které tímto ještě jednou moc děkuji.

daily-bale.blog.cz

6. srpna 2013 v 20:09
Jak někteří víte (ti co neví se teď dozví), tak mám/měla jsem ještě blog o herci jménem Christian Bale (mnozí z vás ho pravděpodobně budete znát především díky jeho roli v posledních třech filmech o Batmanovi, ve kterých si právě Christian zahrál hlavní roli). Zhruba před rokem jsem tento blog založila a měla jsem na něm 2 spoluadminky, avšak ani jedna už nemá moc času, tak jsem je nechtěla zbytečně uhánět aby se věnovaly ještě tomuto blogu, protože každá má ještě další 2 své blogy. Od ledna je blog o Christianovi neaktivní a mě tak napadlo (vzhledem k tomu, že jsme byly vlastně jediný funkční blog o Christianovi), zda by se nenašel někdo, kdo by mi s tímto blogem chtěl pomoci a chtěl se tam stát spoluadminem. Přeci jen je mi líto blog úplně zrušit, ale na druhou stranu vím, že sama bych blog neutáhla..

Takže pokud by se tu našel někdo, kdo má Christiana rád a chtěl by přispívat na blog o něm, nechť se mi ozve buď tady do komentářů nebo na e-mail: streepmeryl@email.cz
Určitě by mi pomoc někoho z vás moc pomohla, protože mi přijde škoda, ukončovat tento blog jen kvůli nedostatku mého času, protože jsem toho názoru, že Christian je opravdu skvělý herec a je škoda, že žádný český blog o něm není momentálně funkční.

Vyhodnocení kontroly a náběru affs

29. července 2013 v 18:25
Tak a je tu ono slíbené vyhodnocení kontroly a náběru affs. Někteří z vás si napsali o nižší kategorii než do které je ve finále já teď zařazuji (většinou šlo o to, že si kvůli počtu obíhání napsali normal, avšak vzhledem k tomu, že jsou mi ty blogy něčím blízké, ráda tam chodím, mají sympatické adminy, jsme affs už delší dobu a tak, dávala jsem je povětšinou alespoň do top). Tak snad se svým umístěním budete všichni spokojeni, pokud ne a nebo jste se tu vůbec nenašli, tak mi napište ;)

Kontrola + náběr affs

13. července 2013 v 10:22
zdroj animací - coconutmilk83.tumblr.com

Jak už jsem upozorňovala asi ve dvou článcích, rozhodla jsem se udělat kontrolu affiliates, a to z toho důvodu, že některé z mých affs buď vyhlásilo hiatus na dobu neurčitou, nebo se na svých blozích už delší dobu vůbec neukázali, tak jen abych měla přehled v tom, kdo je na blogu ještě aktivní a kdo ne.
Zároveň, protože někteří svůj blog i úplně zrušili, rozhodla jsem se, že rovnou udělám i náběr nových affiliates, takže pokud by měl někdo zájem může se tady rovnou i zapsat.
Kontrola potrvá do 28.7.2013.

Jinak z kontroly je omluvena Joann, s tou jsem domluvená co a jak.

Kategorie:
Elite (obíhání 4-5x týdně)
Top (obíhání 2-3x týdně)
Normal (obíhání alespoň 1x týdně)

Takže pokud chcete i nadále zůstat affiliates vyplňte prosím toto:
1) Přezdívka
2) Adresa blogu
3) Proč chceš zůstat affs?
4) V jaké kategorii chceš být?

Pokud se chcete stát nově affiliates vyplňte prosím toto:
1) Přezdívka
2) Adresa blogu
3) O čem je tvůj blog
4) Proč chceš spřátelit?

Závěrem bych jen chtěla dodat, že budu ráda, když se vás zapíše co nejvíc.

Blog news│12.7.2013

12. července 2013 v 19:28
Ahoj, jen tak v rychlosti bych vám chtěla sdělit, že během tohoto víkendu až zhruba do pátku, bude moje aktivita zde nižší, neboť odjíždím na pár dní na výlet do Itálie do Benátek, cestou tam i cestou zpět budu mít na českém území přístup na internet, wifi pak možná chytnu i tam, takže pokud budu mít čas, affs oběhnu (ale spíš budu obíhat až tak ve čtvrtek), články nejspíš nějaké přednastavím, alespoň na některé dny. O víkendu bych pak už měla zase na blogu fungovat normálně :)

PS. Pokud to stihnu, tak bych ještě před svým odjezdem chtěla stihnout vyhlásit tu slibovanou kontrolu affs, tak jen abyste s tím případně počítali.

Nový design

7. července 2013 v 14:02
Po delší době je tu nový design, který udělala úžasná Cathrin z blogu your-layouts-team.blog.cz, které bých tímto ještě jednou chtěla moc poděkovat, design je vážně krásný.
Tak snad s ním i vy budete spokojení :)

Jinak bych ještě chtěla upozornit affs, že v nejbližší době tu nejspíš udělám kontolu affs, tak abyste s tím případně počítali. Přeci jen co jsem tak koukala, tak za poslední dobu mnho blogů vyhlásilo hiatus nebo úplně skončilo, tak abych v tom měla trošku přehled zase.

Dream until your dream comes true

26. června 2013 v 11:00
Zdravím, myslím, že po měsíci nastal čas, abych vám dala tak nějak vědět, co a jak bude s blogem dál, přeci jen jsem slibovala, že tamten článek nebude tím posledním na tomto blogu. Nebudu se tu zbytečně moc vykecávat o tom proč, zač, jak atd. Nýbrž to hlavní, co vám chci sdělit, je to, že se na tento blog vracím. Kdo ví, jak dlouho mi to vydrží, příští školní rok bude tím nejnáročnějším, co jsem zatím zažila, ale to si teď ještě tak nějak snažím nepřipouštět, protože jsou před námi přece prázdniny, já teda budu mít ještě nějakou tu praxi (ano, přesně to je to, co na naší škole všichni milujeme - prázdninová praxe, sice s tím, že ve škole končíme už v polovině června, ale i tak.. i když alespoň si člověk může něco vydělat a nemusí složitě shánět brigádu..), ale to jsem tady rozebírat nechtěla. Každopádně doufám, že alespoň někteří budete mít radost z toho, že se vracím a na blogu se opět budou objevovat nějaké nové články (nevím sice s jakou pravidelností, ale budou).

Mimochodem, kdo sledujete nebo jste sledovali Glee, tak vám určitě neunikla tato předělávka písničky Dream on (podle níž je taky nadpis článku), která je opravdu skvělá.

It's a very, very mad world..

26. května 2013 v 20:32

Zdravím, dlouho jsem se opětovně neozvala.. těžko říct, jestli má cenu, abych se znovu omlouvala s tím, že ve škole toho bylo moc, na blog nemám náladu ani čas atd.

Avšak to důležité, co vám musím sdělit je to, že momentálně opravdu nevím, jak to tady s blogem bude dál. Ne, nechci končit! Ale za poslední dobu se stalo tak moc věcí.. věcí, které ovlivňují a mění můj život. Všechno tohle ale vyvršilo tenhle týden ve čtvrtek, kdy mi díky někomu došlo, že je konečně čas něco změnit.
Říká se, že lidé do našich životů přichází z nějakého důvodu, někteří nám mají pomoct něco dokázat, jiní pochopit..
Za poslední 2-3 roky jsem si prošla různými obdobími - smutnými i veselými, a jen opravdu málo lidí stálo po mém boku po celou tu dobu. Celou tu dobu jsem přispívala na tenhle blog, kolikrát jsem s tím chtěla přestat a říkala jsem si: "Má tohle ještě vůbec cenu?". Nakonec mi (i díky mnohým z vás) vždy došlo, že v něčem jsou pro mě tenhle blog a Meryl důležití. Díky Meryl jsem poznala plno milých osob, se kterými jsem v kontaktu, s mnohými z nich, se dokonce znám i osobně, tudíž možná i proto bych tohle všechno nerada opustila.

Ve čtvrtek jsem si však uvědomila, že i přesto, že mnohdy mám svůj názor, za kterým si dokážu stát za každé situace, pořád jsou v mém životě věci a situace, se kterými si sama poradit nedokážu, chvíle, kdy si nejsem jistá, jestli to či ono chci udělat a jak to chci udělat.. a o to víc si cením člověka, který mi ve chvíli mé nejistoty, jestli něco dokážu či nedokážu zvládnout neřekne ono pouhé: "Tak si to ještě promysli. Určitě to nějak dopadne. Budu ti držet palce, ať to vyřešíš co nejlíp. atd." ale řekne mi: "Prostě to udělej. Zkus to." a svým způsobem mě do toho tlačí. Ano, rozhodla jsem se udělat něco, co mi život obrátí naruby, a nikdo předem nedokáže říct, jestli to dopadne dobře nebo špatně, ale ať už to dopadne jakkoli, já budu moct žít s klidným svědomím, že jsem udělala vše, co bylo v mých silách.
Nebudu vás obtěžovat s tím, o jakou situaci jde, ale i přesto bych vás ráda poprosila o to, jestli byste mi mohli držet palce, ať je ve finále všechno v pohodě.

Nemůžu slíbit, že tenhle blog bude pokračovat, nemůžu ani s jistotou říct, že skončí.. tohle všechno ukáže až čas. Jediné, co mohu slíbit je to, že tohle není rozhodně můj poslední článek zde, určitě se tu ještě ukážu a dám vám vědět, jak se věci dál mají.

Všem kteří si toto přečtou moc děkuji, vážím si toho.
.....................................................................................................L.

Blog news│17.5.2013

17. května 2013 v 20:08
Nejprve bych se chtěla omluvit, že jsem tu za poslední dobu skoro vůbec nebyla, ale opravdu jsem neměla moc času. Tenhle a příští týden se naší třídě uzavírají kvůli praxi známky, tudíž jsem každý den psala několik písemek a další mě ještě čekají. Navíc jsem teď začala soukromě jednou týdně chodit na hodiny španělštiny, protože bych v listopadu ráda zkusila složit jazykovou zkoušku, a následně bych pak příští rok na jaře chtěla zkusit přijímací řízení pro studium ŠJ na VŠ, tudíž toho volného času opravdu moc nezbývá.
Každopádně bych během tohoto víkendu (spíš tedy až v neděli) chtěla stihnout zveřejnit nové hlasování o fotku měsíce a samozřejmě oběhnout i všechna affs, kterým se tímto omlouvám, ale snad to pochopíte.


To jen když už jsem zase u té španělštiny - "Nejhorší forma, jak někoho postrádat je, sedět po jeho boku a vědět, že ho nikdy nebudete moci mít". Česky to sice nevyzní tak krásně jako v originále, ale jen tak kdyby někoho, kdo neumí španělsky, třeba zajímalo, co že se tam vůbec píše:)

Blog news│27.1.2013

27. ledna 2013 v 20:27

Zdravím, tak oficiální termín praxe je už sice úspěšně za mnou, ale stejně budu mít pracovní ještě celý příští víkend. A navíc ještě musím napsat práci o praxi a zápis do deníku praxí, takže toho mám na práci ohledně praxe ještě moc. Tudíž nemůžu zaručit, že si najdu dost času na blog (nějak už mi docházejí přednastavené články :D) a obíhání affs. Ale po 8. únoru by se to už mohlo snad trošku srovnat, ale 100% zatím ještě radši nic neslibuji. Pokud by měl někdo zájem, tak nějaké zážitky a postřehy z praxe můžu napsat i sem, ale nevím, jestli by to někoho z vás zajímalo. Každopádně zítra nebo v úterý bych chtěla stihnout oběhnout affs a možná ještě přednastavit nějaké články.

Blog news│9.1.2013

9. ledna 2013 v 19:22

Zítra mám své první volno, tak jsem si mezi tím brzkým vstáváním konečně našla čas vám napsat co a jak. No, co bych k té praxi řekla... je to dřina, a to že velká! :D V pondělí jsem po zhruba dvou hodinách spánku vyrazila na vlak a vstříc novému "dobrodružství" ... no, co si budeme nalhávat, celou cestu vlakem jsem si říkala "Bože můj, co tu touhle dobou dělám?! Chci spát!" :D Oficiálně nám pracovní doba začínala v 6, ale stejně už jsme tím vlakem v Praze kolem pátý. Jinak co se hostů v hotelu týče, tak jsou to převážně Rusové (a k mému překvapení je mnoho z nich hrozně příjemných, vždycky jsem slýchávala, že se s nimi dá často špatně vyjít, ale (minimálně ti, co jsem tam zatím poznala), jsou docela fajn). Menší problém bych možná viděla jen v chování některých stálých zaměstnanců k nám studentům, ale to stejně nezměním, takže nemá cenu se tím trápit, že... A vlastně ještě jedna věc mě trošku trápí a to bolest nohou (s tím se dá ale po osmi hodinách v lodičkách počítat) a bolest zad a rukou od nošení těžkých táců s talíři atd. Tak jsem si tak trošku postěžovala, a asi se zase vrhnu na přednastavování článků, protože o víkendu pracuji a nevím, kdy budu mít volno příští týden.

Opravdu musím říct, že je to obrovská zkušenost a jsem ráda, že mi tohle škola poskytne, ale stejně se už moc těším, až zas budu v únoru sedět v těch otravných školních lavicích.

Blog news│5.1.2013

5. ledna 2013 v 16:15


Řekla bych, že tenhle článek bude důležitý spíš pro affs, ráda bych vám totiž oznámila, že od pondělí 7.1. do neděle 27.1. nejspíš nebudu mít tolik času vás obíhat, protože máme ve škole povinnou provozní praxi, tudíž budu během těchto tří týdnů pracovat v jednom luxusním pražském hotelu. Bude to nejspíš hodně náročné, protože už ve tři čtvrtě na 4 ráno mi jede vlak do Prahy a budu se vracet kdovíkdy večer na intr, takže pravděpodobně budu ráda, že přijedu, osprchuju se a půjdu spát, abych ráno zase jela do práce. No sama jsem zvědavá, jak to budu zvládat, už se nemůžu dočkat, až to bude za mnou. Ráda bych vás tedy požádala o shovívavost co se obíhání vašich blogů týče, opravdu zatím nemůžu říct, jak to budu teď v lednu zvládat nebo nezvládat.

Pokud by někoho zajímalo, kde to vlastně budu pracovat tak v hotelu Radisson Blu Alcron.

Šťastný nový rok!

1. ledna 2013 v 0:01

Ráda bych vám do nového roku 2013 popřála jen to nejlepší, dobré zdraví, hodně lásky, spokojenosti a úspěchů. Ať je pro vás rok 2013 ještě lepší a úspěšnější než ten minulý 2012.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

24. prosince 2012 v 10:30 | Lucka
Tak i já bych vám prostřednictvím blohu chtěla popřát krásné prožití vánočních svátků, ať je trávíte s těmi, co máte rádi a pod stromečkem ať najdete to, co jste si najít přáli. A do nového roku 2013 hlavně zdraví, štěstí, lásku a ať je pro vás následující rok ještě lepší a úspěšnější než rok 2012.

Nový design

12. prosince 2012 v 14:53
Ahoj, určitě jste si nemohli nevšimnout nového úžasného designu, který tentokrát vytvořila skvělá Cathrin, u které jsem se zapsala do wardrobe. Doufám, že i vy budete s designem spokojení, stejně tak jako já :)

4 roky streepmeryl.blog.cz!

18. října 2012 v 6:00
Dnes jsou to přesně 4 roky ode dne, kdy jsem se rozhodla založit blog o Meryl Streep. Nikdy bych nevěřila, že mi to vydží až takhle dlouho. Je hrozný, jak rychle ten čas plyne. Každopádně bych chtěla moc poděkovat všem (ať už stálým či občasným) návštěvníkům tohoto blogu, bez vás by tato stránka už dávno nefungovala. I přesto, že jsem měla již několikrát "blogovou krizi" a chtěla jsem s tímto blogem skončit, vaše milé komentáře mi vždy dokázaly zlepšit náladu a dát pocit, že je někdo, koho tento blo zajímá. Tak ještě jednou děkuji a doufám, že i za rok zde budu moci přidat nějaký ten článek o výročí tohoto blogu.

Nový design

14. září 2012 v 7:29
Určitě jste si všimli, že po necelém měsící se na blogu vystřídaly designy. Tento překrásný vytvořila úžasná Elwie z blogu your-layouts-team.blog.cz. Já jsem s designem opravdu spokojená a věřím, že se bude líbit i vám. Ráda bych taky udělala nové ikonky pro affs v menu, tak snad se k tomu tento víkend už dokopu.

Edit: Ikonky pro affs jsou už hotové, tak snad se vám budou líbit.

daily-bale.blog.cz

25. srpna 2012 v 19:34

Někteří to již ví, ostatní se to teď dozví, několik posledních dnů, jsem pracovala na blogu o Christianu Baleovi, který jsem v týdnu založila. Na tento blog nebudu sama, ale budu mít spoluadminky Terku (Merylku) a Rézi. Samozřejmě pokud by ještě někdo z vás chtěl pomoci, určitě budeme jen rády. A teď k samotnému blogu, ještě tam sice není všechno hotové, práce tam bude dost, ale byla bych moc ráda, pokud byste tam chtěli spřátelit, kdo by chtěl, tak se prosím zapište sem, ať v tom mám přeci jen pořádek. Budu moc ráda, když budete navštěvovat i blog o Christianovi, ale takový ten můj hlavní blog bude tenhle o Meryl, takže se nemusíte bát, že bych sem už články nepřidávala.

Nový design

23. srpna 2012 v 17:41
náhled by annie

Určitě jste si všimli nového designu, tento vytvořila annie z daily-you.blog.cz.
Mně se líbí, co na něj říkáte vy?

Streepmeryl nově i na Facebooku

18. srpna 2012 v 15:53

Jak jsem tak pozorovala tak mnoho blogů má v dnešné době už i svou stránku na Facebooku, tak jsem si řekla, že i já bych to mohla zkusit. Tak pokud by se někomu chtělo, tak se na této stránce můžete přidat.
Předem všem moc děkuji.

Přidány nové fotky z konference k Hope Springs

22. července 2012 v 12:16
Jak už jsem včera slibovala, tak jsem dnes přidala nové fotky z konference k filmu Hope Springs, která se konala 16. července v Los Angeles. Hlavně některé fotky jsou opravdu perfektní, takže doporučuji, podívat se na ně. Prohlédnout si je můžete v tomto článku.

IFFKV 2012│fotky

3. července 2012 v 18:10
Několik z vás psalo, že byste chtěli vidět i fotky z festivalu, tak jich sem tedy pár přidávám. Fotky z červeného koberce jsou bohužel často rozmazané a ještě mám většinu celebrit jen zezadu, protože se prostě málokdo otočil. Fotek jsem sice udělala mnohem víc, ale myslím, že tyhle tak nějak postačí.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

IFFKV 2012

2. července 2012 v 18:35

Hlásím šťastný návrat z festivalu. Musím říct, že ve Varech bylo opravdu skvěle, teda to počasí nám občas dávalo pěkně zabrat, přes den příšerné vedro a v sobotu večer obrovská bouřka, při které vypadl proud, tudíž jsme kus cesty od autobusové zastávky k ubytování musely dojít po tmě, neboť nefungovalo ani pouliční osvětlení. Co se filmů týče, tak jsem v podstatě spokojená, ale některé opravdu už znovu vidět nemusím. A nenuceně přiznávám, že udržet při některých filmech oči otevřené je někdy opravdu nadlidský výkon. Za úspěch považuji to, že jsem získala autogram od Helen Mirren, to je mimochodem nejen úžasná herečka, ale taky naprosto úžasná osoba, myslím, že po tomhle zážitku jí mám ještě raději než kdy předtím. Naše skupinka se taky dostala na tiskovou konferenci s ní, takže super! No, nebudu tu všechno moc vypisovat, pokud by vás někoho něco, co se festivalu týče, zajímalo, tak se mě klidně zeptejte.

MFF KV 2012

28. června 2012 v 21:21
Zítra odjíždím na 47. ročník festivalu v Karlových Varech, tak bych vám tímto chtěla oznámit, že o víkendu nepřidám žádné články ani nebudu obíhat. Pokud budete chtít, tak vám sem po víkendu přidám kdyžtak nějaké fotky z festivalu.

 
 

Reklama