Blog

Once a Streeper, always a Streeper.

2. června 2015 v 23:16 | Lucka
Krásný úterní večer (no, už by se dalo říct i noc) přeji. Už delší dobu si říkám, že bych se vám měla konečně ozvat co a jak. Abych pravdu řekla, dlouho jsem přemýšlela, co vůbec napsat a vlastně ani teď to ještě pořádně nevím.
Za posledních pár měsíců se v mém životě některé věci změnily a asi to proběhlo tak rychle, že až postupem času si to všechno začínám pořádně uvědomovat a srovnávat v hlavě.
Upřímně, pořád přemýšlím, jestli to všechno nějak dokážu skloubit s tím, že bych se vrátila sem na blog a byla pravidelně aktivní. Přeci jen plno novinek jsem si teď už nechala ujít a myslím, že vzhledem k tomu, že Meryl je teď, co se práce týče poměrně aktivní, určitě se budou novinky objevovat docela často a já nejspíš nebudu mít ani moc času a občas ani náladu, abych to všechno přidala. Nechce se mi blogový svět opouštět, navíc na tomhle blogu jsem trávila několik let, takže se svým způsobem stal určitou částí mého života, ale taky se nechci na blog vracet s tím, že bych ho rozjela třeba na pár týdnů a pak skončila z důvodu, že bych prostě nezvládala přidávat všechny novinky. Možná se ještě v budoucnu k blogování o Meryl vrátím, přeci jen o prázdninách budu třeba mít víc času a taky chuti přidávat články, ale kdo ví, slíbit svůj návrat na tento blog nemůžu.
Kdo bude chtít dál pravidelně sledovat novinky o Meryl, odkážu vás na blog mé úžasné kamarádky Merylky - meryl1.blog.cz.

Každopádně bych teď ale chtěla moc poděkovat všem návštěvníkům blogu a všem svým affs, kterých si neskutečně vážím a jejich blogy se budu snažit navštěvovat i když zrovna sama nebudu v blogovém světě tak úplně aktivní. Moc si vás všech vážím a děkuji vám za všechny ty nádherné komentáře, které mi vždycky udělaly neskutečnou radost a měla jsem díky nim větší chuť přidávat články. Takže: Aduska, Merylka, Vera, Sába, Katie*, Addie, zujka, Ajjinka, Lucy Lillianne, katka219, kaja, tomato, Susan Smith a samozřejmě velký dík patří i holkám Cathrin a Elwie z blogu your-layouts-team.blog.cz, jejichž kouzelné layouty zdobily můj blog (moc se omlouvám, pokud jsem na někoho zapomněla, neberte si to prosím osobně), dále i všem bývalým affs, které už třeba svůj blog zrušily a tím jsem s nimi bohužel přestala být v kontaktu a samozřejmě i všem ostatním návštěvníkům, který tento blog navštěvovali, ať už pravidelně nebo jen příležitostně.
Měla jsem štěstí na hrozně fajn lidi, které jsem v blogovém světě poznala a pokud budete mít někdo zájem, moc ráda s ním zůstanu nějak v kontaktu:)

A aby tento článek nebyl jen o nějakém loučení, uvažuji o tom, že se přidávání článků budu příležitostně věnovat alespoň na blogu fan-of-celebrities.blog.cz, tam přeci jen nemusím být nijak pravidelně, protože holky se blogu pilně věnují.

No, asi už bych tenhle článek měla ukončit, ať vás zbytečně nezatěžuji hrozně dlouhým textem:D Takže ještě jednou obrovské díky za ty krásné roky na streepmeryl.blog.cz. A kdo ví, třeba se sem ještě někdy v budoucnu vrátím. Každopádně se mějte všichni krásně a na viděnou třeba na fan-of-celebrities.blog.cz.

Vaše Lucka


Pozastavení na dobu neurčitou

20. března 2015 v 20:51 | Lucka
Krásný páteční večer přeji. Dlouho jsem přemýšlela jak, a jestli vůbec, tenhle článek napsat. Myslím, že nikomu z vás nemohlo uniknout, že jsem se už pěknou dobu na blogu neobjevila. Důvod je takový, že kromě toho, že toho mám teď poměrně dost do školy, řeším momentálně ještě nějaké osobní problémy, s nimiž vás tu nebudu zatěžovat. Ale bohužel mi díky tomu všemu na blog už prostě nezbývá ani čas, ani energie. Dlouho jsem doufala, že tohle období rychle přejde, ale bohužel jsou hold problémy, které ze dne na den prostě nevyřešíte. Rozhodně se s blogem nechystám končit, ale zatím vážně nevím, kdy přesně budu schopná se k blogování plně vrátit. Pokud si mě affs budou chtít smazat, bude mě to sice mrzet, ale pochopím to a budu toto rozhodnutí respektovat. Věřím, že se snad co nejdříve na blog vrátím, ale zatím opravdu nejsem schopná říct, či to bude za pár dní nebo třeba za pár týdnů..

Blog news│20.2.2015

20. února 2015 v 18:56 | Lucka

Krásný páteční večer všem! :) Chtěla bych se omluvit, že teď na blogu nic nepřibývá a že ani neobíhám affs a tak, ale bohužel času je poslední dobou opravdu málo, mám ve škole i mimo školu pořád co řešit, a při zjištění, že mi jen na závěrečnou zkoušku z psychologie chybí přečíst asi 30 knížek, se mi taky mírně přitížilo. Snad příští týden na tom už budu s časem trošku lépe a zase začnu nějak pravidelněji být na blogu. Snad to pochopíte :) Každopádně pokud v tom někdo uvidí nějaký závažný problém, nechť se klidně ozve.
O víkendu tu teď nejspíš taky nebudu (možná stihnu něco přednastavit, ale nic neslibuji). Každopádně přeji krásný víkend a všem, co mají nebo budou mít jarní prázdniny, nechť si je plně užívají :)

Edit 6.3.2015: Omlouvám se, ale pořád nějak nestíhám, navíc teď za sebou mám poměrně náročný týden, takže i o víkendu si chci spíš odpočinout co nejvíc mimo internet a tak. Snad se co nejdříve celá situace zlepší, zatím vás tedy znovu prosím o pochopení a strpení. Doufám, že již brzy se blogu budu moct zase plně věnovat.

Blog news│24.1.2015

24. ledna 2015 v 9:59 | Lucka

Krásné sobotní dopoledne :) Nejprve bych chtěla všem poděkovat za milé komentáře u minulého článku, opravdu si vaší podpory vážím. A dále bych vám chtěla oznámit, že tento týden jsem zkouškové úspěšně zakončila, takže snad zase budu mít víc času na blog. Sice mám ještě pár věcí, co musím zařizovat a tak, ale nic z toho by mě snad teď nemělo omezovat natolik, že bych se na blog vůbec nedostala. Každopádně mám toho dost co doplňovat, chybí mi totiž doplnit i některé věci z konce loňského roku a navíc se Meryl za leden stihla zúčastnit už několika akcí, takže se máte určitě na co těšit.

Blog news│10.1.2015

10. ledna 2015 v 18:16 | Lucka

Krásný sobotní večer. Chtěla bych se omluvit, že jsem za celý týden na blog nic nepřidala, ani neoběhla affs, ale jak mám teď celý leden zkouškové (+ do toho řeším praxi a plno dalších věcí..), tak mi bohužel na blogování nezbývá moc času a hlavně energie. Snad se to v brzké době alespoň trochu zklidní a já se zase blogu začnu věnovat častěji. Zatím to prosím s mou sníženou aktivitou nějak vydržte.

Šťastný nový rok!

1. ledna 2015 v 0:01 | Lucka

Tímto bych chtěla všem návštěvníkům tohoto blogu popřát krásný nový rok 2015. Hodně štěstí, zdraví, lásky a ať dokážete všechno, co byste v tomto roce dokázat chtěli, ať už se jedná o studium na vysněné škole, práci podle vašich představ nebo cokoliv jiného.

Co se tohoto blogu týče, chtěla bych vám poděkovat za další krásný rok, který jsme tu společně zvládli, bez vás a vašich úžasných komentářů bych s blogováním asi už dávno skončila. Tudíž ten největší dík za to, že tento blog stále funguje, patří vám! Doufám, že i když pro mě nejspíš tento nový rok bude v mnoha ohledech plný změn, tak to, co zůstane pořád stejné a neměnné bude má činnost na streepmeryl.blog.cz.

Ale abych to už déle neprotahovala prostě

Šťastný a úspěšný nový rok 2015!

Veselé Vánoce!

24. prosince 2014 v 6:00
Tímto bych všem návštěvníkům tohoto blogu chtěla popřát krásné Vánoce, ať pod stromečkem naleznete to, co jste si přáli a hlavně ať tyto svátky trávíte v klidu a pohodě se svými nejbližšími.

6 let streepmeryl.blog.cz

18. října 2014 v 19:41
Zdá se mi, jako by to bylo teprve včera, kdy jsem se rozhodla začít blogovat o Meryl, vůbec mi nepřijde, že už je tomu celých 6 let. Nikdy jsem u žádného blogu takhle dlouho nevydržela. Je neskutečné, kolik se toho za tu dobu událo a změnilo, když jsem zakládala tenhle blog, byla jsem ještě žákyní základní školy, následně se mnou blog přežil mé středoškolské období a maturitu a nyní, i když už chodím na přednášky a v lednu mě čeká mé první zkouškové, rozhodně nehodlám s blogem končit. Několikrát jsem sice o zrušení blogu uvažovala, ale vždycky mi nakonec došlo (a to i díky vám - skvělým návštěvníkům a affs), že by mi tohle všechno neskutečně chybělo. Jsem neskutečně vděčná za to, kolik skvělých lidí jsem díky blogu poznala a věřte, že bez vás by to nešlo. Tudíž ten největší dík patří právě vám, čtenářům tohoto blogu, moc si vážím všech vašich komentářů a podpory, kterou mi projevujete, ať už jde o věci týkající se blogu nebo i mé osoby.
No, abych se tu zbytečně nerozepisovala (přeci jen jsem spíš zastánkyní stylu "rychle, stručně a jasně" :D), děkuji, za těch 6 krásných let strávených na tomto blogu a doufám, že za rok budu moct psát nějaký další podobný výroční článek :)

Blog news│10.10.2014

10. října 2014 v 11:36
Krásný pátek přeji! Nejdřív bych se chtěla omluvit, že jsem se tu přes týden v podstatě neukázala, neobíhala jsem affs a tak, budu se snažit to napravit během víkendu :) Ale teď přes týden jsem měla plno zařizování a ještě do toho chodila na přednášky. Přeci jen strávit celý den lítáním z místa na místo a odpoledne si jít ještě sednout na několik hodin na přednášku ze sociologie, není žádný med. Každopádně se budu snažit si čas rozvrhnou tak, abych blog stíhala, přeci jen, když jsem to zvládla i během maturity, musím to zvládnout i teď :D Jenom jsem vás tak trochu chtěla informovat (hlavně tedy affs), že se bude teď častěji stávat, že na váš blog nebudu chodit pravidelně, články tady na blogu můžu přednastavit, když budu mít zrovna čas, ale s obíháním to bude možná o něco složitější. Doufám, že většina z vás mou situaci pochopí, ale kdyby se přeci jen našel někdo, kdo by s tím měl nějaký problém, nechť se mi klidně ozve.

Design #31

9. srpna 2014 v 16:13
Určitě jste si všichni všimli, že ode dneška je na blogu nový nádherný layout. Jeho autorkou není nikdo jiný než úžasná Cathrin z blogu your-layouts-team.blog.cz. Já osobně jsem s tímto designem maximálně spokojená, takže doufám, že se stejně tak moc jako mně, bude líbit i vám :)

MFF KV 2014

12. července 2014 v 19:58

Tak už jsem se vrátila z Varů a musím říct, že i přes některé menší nepříjemnosti a tak, jsme si to s kamarádkami skvěle užily. Každopádně, někteří z vás chtěli, abych sem pak napsala filmy, které jsem ve Varech viděla. Filmy přidávám rovnou i s odkazem na ČSFD. A jsou to:

Kromě filmů jsme měli ještě například tu možnost, zúčastnit se natáčení pořadu Na plovárně, kde se Marek Eben tentokrát bavil s Hercem Melem Gibsonem, setkat se s francouzskou herečkou Fanny Ardant nebo se zúčastnit diskuze s některým z režisérů a dalších tvůrců filmů. Takže pro ty z vás, co se rozhodují, zda třeba příští rok do Varů vyrazit, rozhodně doporučuji, sice vám občas ty davy lidí a čekání na lístky a na vstup do sálů polezou hodně na nervy, ale věřte tomu, že to stojí za to.

MFF KV 2014 [04.07. - 12.07.2012]

3. července 2014 v 17:07
Krásný podvečer přeji, tímto článkem bych vás chtěla informovat o tom, že přibližně od zítřka 4.7. do soboty 12.7. tady nejspíš nebude vůbec nic přibývat a nebudu ani obíhat affs, důvod je prostý a určitě jste ho všichni pochopili už z nadpisu článku. Odjíždím na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Možná se na internet dostanu chvilku na mobilu nebo tak, ale nejspíš nebudu mít moc čas obíhat a přidávat články. Každopádně až se z Varů vrátím, doplním všechny případné novinky atd. Tak se všichni mějte hezky, užívejte si plnými doušky prázdniny a až se vrátím, tak se zase ozvu :)

Vyhodnocení kontroly affiliates

9. května 2014 v 9:48
Kontrolu jsem tu nakonec nechala delší dobu, než jsem měla původně v plánu, protože jsem neměla čas ji vyhodnotit. Každopádně musím říct, že se v podstatě zapsali ti, co jsem čekala, že se zapíšou, a jim tímto děkuji (jak za zapsání, tak i za ty krásné citáty, co jste tu vypsali).No abych to nezdržovala, tak už se vrhnu na výsledky.

zdroj gifu - http://merylstreep.freeforums.org (Samantha)

Kontrola affiliates

17. dubna 2014 v 20:40
zdroj gifu - weheartit.com/ellieohoh

Přiznám se, že i když takovéto kontroly nedělám zrovna ráda, tak už je to teď docela potřeba, protože jak poslední dobou na blog opravdu moc čas nemám, ztrácím pomalu přehled o tom, kdo například s blogováním skončil, anebo kdo si mě třeba z affs už vymazal. A přeci jen poslední kontrola tu byla někdy během července, takže je už docela čas udělat si v tom znovu pořádek. Prosím, zapisujte se jen v případě, že máte opravdu zájem o to, abychom byli affs. Jen vás musím ještě předem upozornit na to, že opravdu teď nemám čas několikrát do týdne každý blog navštívit a zanechat komentář, snažím se o to, abych se na svém blogu i na těch vašich alespoň nějak během týdne ukázala, ale opravdu to není vždy v mých silách. Tudíž pochopím, pokud i z tohoto důvodu už affs nebudete chtít být, jen mi to prosím napište upřímně a narovinu, já to pochopím.

No abych to už dál nezdržovala svými řečmi, tak pokud chcete zůstat affiliates, vyplňte prosím těchto pár jednoduchých otázek. (Pokud chcete, tak tu třetí otázku klidně vynechte, je to čistě jen z mé zvědavosti a mé lásky pro citáty.)

1. Jméno
2. Adresa blogu
3. Nějaký váš oblíbený citát

Kontrola potrvá zhruba do konce dubna nebo někdy do začátku května, podle toho, jak budu mít čas. Ale myslím si, že tak či tak, času pro zapsání budete mít poměrně dost.

Blog news│29.3.2014

29. března 2014 v 19:14
Nejprve bych vám všem chtěla poděkovat za krásné a moc milé komentáře k minulému článku, opravdu si vaší podpory vážím. Abych odpověděla na otázku některých z vás, tak úplně zdravá ještě nejsem, ale tak či tak, do školy jsem jet musela. A hned první den, co jsem po víc jak týdnu do školy přišla mě čekalo nemilé překvapení v podobě písemky ze španělštiny, ZSV a literatury. Abych pravdu řekla, docela mě začíná děsit fakt, že už mi zbývá pouhý měsíc ve středoškolské lavici. Vím, že co se školy týče, je na tom mnoho mých affs podobně jako já, takže vám přeji pevné nervy, a věřím, že tu maturitu dáme na první pokus! :)

Blog news│22.3.2014

22. března 2014 v 14:14
Krásné sobotní odpoledne přeji. Konečně jsem se sem na chvilku dostala, abych vám mohla dát vědět co se děje, že jsem se tu přes týden ani neukázala. Jde o to, že v podstatě už od pondělka jsem nemocná a nějak se mi nedaří se toho zbavit. Chtěla jsem se vám ozvat už včera, ale i přes to, že mám horečky, jsem ve čtvrtek musela jet do školy, abych zjistila oponenta své maturitní práce a zajistila si ještě pár dalších věcí.. no co si budem povídat, tahle cesta mému zdravotnímu stavu taky moc neprospěla. Každopádně tak či tak, na "vyléčení" mám víkend a pak už musím zase vyrazit do školy, tak na mě kdyžtak myslete, ať to nějak zvládnu alespoň do dalšího víkendu. Budu se taky snažit na blog něco přidat a oběhnout affs, ale nic neslibuji, přeci jen nemám zatím na nějaké vysedávání u notebooku moc náladu.

Blog news │22.2.2014

22. února 2014 v 16:58

Co bys dělal, kdybys neměl strach?
Všechno.

Krásný sobotní podvečer přeji, nejprve bych chtěla všem moc poděkovat za pochopení a všechny milé komentáře u minulého článku, opravdu si vaší podpory vážím. Jinak co se psaní mé práce týče, ještě není úplně hotová, pořád čekám na nějaké další informace, které by mi měly od vedoucí přijít a já je následně budu muset nějak zapracovat do své práce. Každopádně příští pátek musím své konzultantce poslat již finální verzi práce a když to dopoadne dobře, tak již to následující pondělí či úterý půjde práce do tisku a na svázání. - Ani nevíte, jak se těším na dne, kdy budu svázanou práci držet v ruce a odevzdávat!
Každopádně teď se vrhnu a oběhnutí affs a následně konečně přidám nějaké články o Meryl. Zatím sice ještě nemůžu slíbit, že budu na blogu každý den (to vlastně nemůžu slíbit tak do konce června - což i mně zní docela krutě při představě, že do té doby se co se školy, maturity a následných přijímaček týče, nezastavím. Každopádně budu se snažit tu být co nejvíc to bude možné. Jen chci, abyste věděli o tom, že monetálně to se mnou a mojí aktivitou bude asi o něco složitější než kdy předtím.


Blog news │9.2.2014

9. února 2014 v 18:01
Krásný nedělní večer přeju, jsem tu jen na skok a to abych se vám nejprve omluvila za neaktivitu během uplynulého týdne, a také proto, abych vám oznámila, že v nebližších řekněme 14 dnech se to asi o moc nezlepší. Kdo už někdy psal něco jako absolventskou, maturitní, bakalářskou či jinou práci, určitě ví, kolik je s tím dřiny, kolik času a hlavně kolik nervů to člověka stojí. A abych pravdu řekla, po dni, který strávím celý psaním práce, pak ještě musím udělat další věci do školy, naučit se plno věcí a tak, opravdu nemám už ani náladu na to blogovat. Doufám, že to pochopíte, o příštím víkendu tu možná něco přibyde, snad i affs oběhnu, ale opravdu nemůžu nic slíbit. Tak mi prosím držte palce, ať už mám aspoň tohle psaní za sebou.

zdroj gifu - thoughtcatalog.com/nico-lang

Blog news│11.1.2014

11. ledna 2014 v 18:47

Nejdříve se chci všem moc omluvit, že poslední dobou nic nepřidávám a hlavně vůbec neobíhám affs, ale bohužel ve škole je toho moc a ono, když jsem tento týden několikrát pendlovala 120 km tam a zpět, tak to jednoho celkem zmůže. Ve čtvrtek večer jsem měla španělskou přednášku, včera měla kamarádka maturiťák a dneska jsem se byla podívat na DOD UK v Praze, a teprve před chvílí jsem dorazila domů a opětovně nemám moc sílu vyhledávat a přidávat všechny novinky (ačkoli je jich opravdu dosti) a obíhat affs.. doufám, že snad zítra se konečně ke všemu tomuto konečně dostanu. Děkuji za pochopení.

Nový design

7. ledna 2014 v 20:58
Jak už jsem vás nedávno informovala, dnes mi Cathrin nastavila tento skvělý layout. Ještě jednou jí tímto moc děkuji, design je naprosto úžasný! A jak se nový design líbí vám?

Happy new year!

1. ledna 2014 v 0:01

Tímto článkem bych vám ráda popřála vše nejlepší do nového roku 2014, ať je pro vás tento rok šťastný, plný splněných přání, lásky a samozřejmě nesmím zapomenout vám popřát taky hodně zdraví, protože to patří na seznam nejdůležitějších věcí v životě. Letošním maturantům přeji úspěšné složení zkoušky dospělosti (musíme to zvládnout!) a případně ať se dostanete na vysněnou vysokou školu nebo získáte zaměstnání podle vašich představ. A samozřejmě i všem ostatním plno školních a pracovních úspěchů. Zbývá mi snad už jen dodat, že doufám, že i celý rok 2014, který pro mě bude v mnoha ohledech náročný, bude tento blog úspěšně fungovat a budeme se tu společně scházet nad novinkami o Meryl. To samé samozřejmě přeji i všem svým affs a jejich blogům, protože bez vás by v tom blogovém světě bylo zase o něco smutněji.

Merry(l) Christmas

24. prosince 2013 v 18:02

Tímto bych vám všem chtěla popřát krásné Vánoce, strávené v poklidu s těmi, kteří jsou vašemu srdci nejbližší, a ať se vám splní i ta nejtajnější přání.

Liebster Award Tag #2

29. října 2013 v 13:41

Původně jsem chtěla tyto odpovědi přidat do minulého článku, teda já je tam přidala ale na blogu se mi takto upravený článek nezobrazuje, respektive po otevření článku se mi zobrazuje pouze ta původní verze. Takže jsem se rozhodla, že odpovědi na otázky od Ježurky přidám do samostatného nového článku (ten původní jsem taky nechala i s těmito odpověďmi, tak třeba se to dřív či později objeví i tam). Jinak jsem se rozhodla, že já už nikoho dlašího nominovat, ani vymýšlet další otázky nebudu, tak snad to nebude vadit.

Liebster Award Tag

25. října 2013 v 16:21

Tak už i ke mně se díky Veru dostal tento řetězový článek. A vzhledem k tomu, že už jsem dlouho nenapsala žádný článek o sobě a většina z vás toho o mně asi moc neví, tak se mi zdálo jako fajn nápad pokračovat.

edit 29.10. 2013 → nominovala mě ještě i Ježurka, takže v článku můžete najít dalších 10 věcí o mně + odpovědi na Ježurčiny otázky. Já už další otázky vymýšlet a nikoho nominovat znovu nebudu, tak snad to nevadí.

Blog news│24.10.2013

24. října 2013 v 22:16

Nejprve bych všem chtěla moc poděkovat za nádherné komentáře, které jste mi zanechali u článku o výročí blogu, moc mě vaše slova potěšila.
Dále bych se chtěla omluvit, že se tu poslední dobou moc nevyskytuji, ale opravdu není čas, každopádně příští týden, když jsou podzimní prázdniny se tu budu snad vyskytovat o něco víc a konečně stihnu i oběhnout všechna affs.
Jinak o Meryl se teď objevila spousta novinek (například už je konečně venku video Paula McCartneyho k jeho novému singlu a v tomto videu se kromě Meryl objevilo i plno dalších slavných osobností, nebo mi tak došlo, že jsem sem ještě ani nepřidala první fotku z filmu Into The Woods, která už na internetu koluje celkem dlouho) a objevily se i nové fotky z konference k AOC, takže se máte opravdu na co těšit, snad všechno co nejdříve přidám. A taky mě Veru nominovala pro vyplnění jednoho řetězového článku s otázkami (možná někteří víte, o co jde), takže i na tento článek se můžete v brzké době těšit.
 
 

Reklama