Červen 2015

Once a Streeper, always a Streeper.

2. června 2015 v 23:16 | Lucka |  Blog
Krásný úterní večer (no, už by se dalo říct i noc) přeji. Už delší dobu si říkám, že bych se vám měla konečně ozvat co a jak. Abych pravdu řekla, dlouho jsem přemýšlela, co vůbec napsat a vlastně ani teď to ještě pořádně nevím.
Za posledních pár měsíců se v mém životě některé věci změnily a asi to proběhlo tak rychle, že až postupem času si to všechno začínám pořádně uvědomovat a srovnávat v hlavě.
Upřímně, pořád přemýšlím, jestli to všechno nějak dokážu skloubit s tím, že bych se vrátila sem na blog a byla pravidelně aktivní. Přeci jen plno novinek jsem si teď už nechala ujít a myslím, že vzhledem k tomu, že Meryl je teď, co se práce týče poměrně aktivní, určitě se budou novinky objevovat docela často a já nejspíš nebudu mít ani moc času a občas ani náladu, abych to všechno přidala. Nechce se mi blogový svět opouštět, navíc na tomhle blogu jsem trávila několik let, takže se svým způsobem stal určitou částí mého života, ale taky se nechci na blog vracet s tím, že bych ho rozjela třeba na pár týdnů a pak skončila z důvodu, že bych prostě nezvládala přidávat všechny novinky. Možná se ještě v budoucnu k blogování o Meryl vrátím, přeci jen o prázdninách budu třeba mít víc času a taky chuti přidávat články, ale kdo ví, slíbit svůj návrat na tento blog nemůžu.
Kdo bude chtít dál pravidelně sledovat novinky o Meryl, odkážu vás na blog mé úžasné kamarádky Merylky - meryl1.blog.cz.

Každopádně bych teď ale chtěla moc poděkovat všem návštěvníkům blogu a všem svým affs, kterých si neskutečně vážím a jejich blogy se budu snažit navštěvovat i když zrovna sama nebudu v blogovém světě tak úplně aktivní. Moc si vás všech vážím a děkuji vám za všechny ty nádherné komentáře, které mi vždycky udělaly neskutečnou radost a měla jsem díky nim větší chuť přidávat články. Takže: Aduska, Merylka, Vera, Sába, Katie*, Addie, zujka, Ajjinka, Lucy Lillianne, katka219, kaja, tomato, Susan Smith a samozřejmě velký dík patří i holkám Cathrin a Elwie z blogu your-layouts-team.blog.cz, jejichž kouzelné layouty zdobily můj blog (moc se omlouvám, pokud jsem na někoho zapomněla, neberte si to prosím osobně), dále i všem bývalým affs, které už třeba svůj blog zrušily a tím jsem s nimi bohužel přestala být v kontaktu a samozřejmě i všem ostatním návštěvníkům, který tento blog navštěvovali, ať už pravidelně nebo jen příležitostně.
Měla jsem štěstí na hrozně fajn lidi, které jsem v blogovém světě poznala a pokud budete mít někdo zájem, moc ráda s ním zůstanu nějak v kontaktu:)

A aby tento článek nebyl jen o nějakém loučení, uvažuji o tom, že se přidávání článků budu příležitostně věnovat alespoň na blogu fan-of-celebrities.blog.cz, tam přeci jen nemusím být nijak pravidelně, protože holky se blogu pilně věnují.

No, asi už bych tenhle článek měla ukončit, ať vás zbytečně nezatěžuji hrozně dlouhým textem:D Takže ještě jednou obrovské díky za ty krásné roky na streepmeryl.blog.cz. A kdo ví, třeba se sem ještě někdy v budoucnu vrátím. Každopádně se mějte všichni krásně a na viděnou třeba na fan-of-celebrities.blog.cz.

Vaše Lucka