Leden 2015

Into the Woods Photocall (London)│7.1.2015

30. ledna 2015 v 11:24 | Lucka |  Appearances - 2015

Fotky z photocallu, který se konal 7. ledna v Londýně. Na společných fotkách jsou s Meryl: producent Marc Platt, Tracey Ullman, Meryl Streep, James Corden, Emily Blunt, režisér Rob Marshall a producent John Deluca.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Ellen DeGeneres Show│22.12.2014

28. ledna 2015 v 18:19 | Lucka |  Appearances - 2014

Společně s Meryl byly u Ellen i její herecké kolegyně z filmu Into the Woods - Anna Kendrick a Emily Blunt. Na fotkách můžete vidět i to, jak si všechny společně udělaly selfie. Určitě si mnozí z vás vybaví selfie, které Ellen společně s dalšími herci (mezi kterými byla i Meryl) udělala na loňském předávání Oscarů (toto selfie můžete na jedné fotce i vidět). A samozřejmě vás nemůžu ochudit ani o odkaz na videa z této skvělé show #1, #2, #3.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Blog news│24.1.2015

24. ledna 2015 v 9:59 | Lucka |  Blog

Krásné sobotní dopoledne :) Nejprve bych chtěla všem poděkovat za milé komentáře u minulého článku, opravdu si vaší podpory vážím. A dále bych vám chtěla oznámit, že tento týden jsem zkouškové úspěšně zakončila, takže snad zase budu mít víc času na blog. Sice mám ještě pár věcí, co musím zařizovat a tak, ale nic z toho by mě snad teď nemělo omezovat natolik, že bych se na blog vůbec nedostala. Každopádně mám toho dost co doplňovat, chybí mi totiž doplnit i některé věci z konce loňského roku a navíc se Meryl za leden stihla zúčastnit už několika akcí, takže se máte určitě na co těšit.

Blog news│10.1.2015

10. ledna 2015 v 18:16 | Lucka |  Blog

Krásný sobotní večer. Chtěla bych se omluvit, že jsem za celý týden na blog nic nepřidala, ani neoběhla affs, ale jak mám teď celý leden zkouškové (+ do toho řeším praxi a plno dalších věcí..), tak mi bohužel na blogování nezbývá moc času a hlavně energie. Snad se to v brzké době alespoň trochu zklidní a já se zase blogu začnu věnovat častěji. Zatím to prosím s mou sníženou aktivitou nějak vydržte.

20th Annual Critics' Choice Movie Awards│Nominations

3. ledna 2015 v 18:31 | Lucka |  Novinky

Film Into the Woods obdržel celkem 5 nominací. Jedna nominace je pro Meryl v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli. Konkurentkami v této kategorii jí jsou: Patricia Arquette (Boyhood), Jessica Chastain (A Most Violent Year), Keira Knightley (The Imitation Game), Emma Stone (Birdman) a Tilda Swinton (Snowpiercer).
Dále pak film získal nominace v kategoriích: Nejlepší obsazení, Nejlepší filmová architektura (Dennis Gassner, Anna Pinnock), Nejlepší návrh kostýmů (Colleen Atwood) a Nejlepší masky.

Předávání cen proběhne 15. ledna 2015. Seznam všech nominovaných si můžete prohlédnout zde.

POTM - February [hlasování]

2. ledna 2015 v 12:37 | Lucka |  POTM
Vzhledem k tomu, že 22. února se bude konat předávání Cen akademie neboli Oscarů. Budete fotku na měsíc únor vybírat právě z předávání Oscarů, kterých se Meryl v posledních 3 letech zúčastnila. První fotka je z roku 2012, druhá 2013 a třetí 2014.
Téma: Meryl na předávání Oscarů

POTM - January

1. ledna 2015 v 18:24 | Lucka |  POTM
Fotkou na měsíc leden se stala fotka číslo 1.


Šťastný nový rok!

1. ledna 2015 v 0:01 | Lucka |  Blog

Tímto bych chtěla všem návštěvníkům tohoto blogu popřát krásný nový rok 2015. Hodně štěstí, zdraví, lásky a ať dokážete všechno, co byste v tomto roce dokázat chtěli, ať už se jedná o studium na vysněné škole, práci podle vašich představ nebo cokoliv jiného.

Co se tohoto blogu týče, chtěla bych vám poděkovat za další krásný rok, který jsme tu společně zvládli, bez vás a vašich úžasných komentářů bych s blogováním asi už dávno skončila. Tudíž ten největší dík za to, že tento blog stále funguje, patří vám! Doufám, že i když pro mě nejspíš tento nový rok bude v mnoha ohledech plný změn, tak to, co zůstane pořád stejné a neměnné bude má činnost na streepmeryl.blog.cz.

Ale abych to už déle neprotahovala prostě

Šťastný a úspěšný nový rok 2015!