Říjen 2014

Ricki and the Flash│On set 2

28. října 2014 v 17:50 Novinky
Na chvíli teď opustím novinky kolem filmu Into the Woods a přesuneme se k natáčení filmu Ricki and the Flash. Není to dlouho, co jsem vám sem dávala první fotky z natáčení, nyní se objevily fotky, kde už si můžeme prohlédnout, jak bude Meryl v roli rockerky vlastně vypadat. Na první fotku se můžete podívat přímo v článku a druhou naleznete zde.

imagebam.com

Into the Woods Featurette - Inside Into The Woods (2014)

27. října 2014 v 19:00 Novinky
Další novinkou je toto video, ve kterém uvidíte ukázky z filmu, režiséra, herce a některé další tvůrce mluvit o filmu a mimo to tam také konečně můžeme slyšet, jak Meryl ve filmu zpívá. Musím říct, že čím víc podobných videí k filmu vidím, tím víc se na film těším. V USA má film premiéru 25.12.2014, u nás a na Slovensku potom 08.01.2015. V ČR půjde film do kin pod názvem Čarovný les.


Into the Woods - Entertainment Weekly cover

26. října 2014 v 19:58 Novinky
Na internetu se objevily 4 titulky speciálního vydání časopisu Entertainment Weekly - Holiday Movie Preview. Na titulkách můžete vidět postavy právě z filmu Into the Woods. Já sem přidám pouze tu, na které je Meryl v roli čarodějnice společně s herečkou MacKenzie Mauzy, která si zahrála roli Lociky. Další covery si můžete prohlédnout zde, uvidíte tam například Johnnyho Deppa v roli vlka nebo třeba Popelku v podání Anny Kendrick.

imagebam.com

POTD│24.10.2014

24. října 2014 v 19:02 POTD
Pro dnešek alespoň fotka dne, ale snad zítra nebo v neděli se dostanu i k přidání nějakých těch novinek, co se během týdne objevily.

Jinak k fotce, s Meryl je na ní Nicolas Cage, a fotka je z jedné z vystřižených scén z filmu Adaptace (2002).


Women In The World Summit│3.4.2014

21. října 2014 v 12:20 Mamie 2014

Více o této organizaci a jejích akcích se můžete dozvědět například na jejich facebookové stránce - https://www.facebook.com/WOMENinWORLD . Je škoda, že na všech fotkách jsou tagy z gettyimages.com, ale i tak vidíme, že tu Mamie vypadala skvěle, i když já osobně bych si takhle šálu asi jen tak nevzala.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ricki and the Flash│On set

19. října 2014 v 22:33 Novinky
Před pár dny se na internetu objevily první 2 fotky z natáčení nového filmu s Meryl, Ricki and the Flash. Ve filmu si Meryl zahraje rockovou hvězdu, takže si myslím, že se máme opravdu na co těšit. Je škoda, že na žádné z fotek není Meryl vidět nějak víc, ale je skvělé, že se už něco objevilo a snad se brzy objeví i nějaké další fotky z natáčení.

imagebam.com imagebam.com

6 let streepmeryl.blog.cz

18. října 2014 v 19:41 Blog
Zdá se mi, jako by to bylo teprve včera, kdy jsem se rozhodla začít blogovat o Meryl, vůbec mi nepřijde, že už je tomu celých 6 let. Nikdy jsem u žádného blogu takhle dlouho nevydržela. Je neskutečné, kolik se toho za tu dobu událo a změnilo, když jsem zakládala tenhle blog, byla jsem ještě žákyní základní školy, následně se mnou blog přežil mé středoškolské období a maturitu a nyní, i když už chodím na přednášky a v lednu mě čeká mé první zkouškové, rozhodně nehodlám s blogem končit. Několikrát jsem sice o zrušení blogu uvažovala, ale vždycky mi nakonec došlo (a to i díky vám - skvělým návštěvníkům a affs), že by mi tohle všechno neskutečně chybělo. Jsem neskutečně vděčná za to, kolik skvělých lidí jsem díky blogu poznala a věřte, že bez vás by to nešlo. Tudíž ten největší dík patří právě vám, čtenářům tohoto blogu, moc si vážím všech vašich komentářů a podpory, kterou mi projevujete, ať už jde o věci týkající se blogu nebo i mé osoby.
No, abych se tu zbytečně nerozepisovala (přeci jen jsem spíš zastánkyní stylu "rychle, stručně a jasně" :D), děkuji, za těch 6 krásných let strávených na tomto blogu a doufám, že za rok budu moct psát nějaký další podobný výroční článek :)


Blog news│10.10.2014

10. října 2014 v 11:36 Blog
Krásný pátek přeji! Nejdřív bych se chtěla omluvit, že jsem se tu přes týden v podstatě neukázala, neobíhala jsem affs a tak, budu se snažit to napravit během víkendu :) Ale teď přes týden jsem měla plno zařizování a ještě do toho chodila na přednášky. Přeci jen strávit celý den lítáním z místa na místo a odpoledne si jít ještě sednout na několik hodin na přednášku ze sociologie, není žádný med. Každopádně se budu snažit si čas rozvrhnou tak, abych blog stíhala, přeci jen, když jsem to zvládla i během maturity, musím to zvládnout i teď :D Jenom jsem vás tak trochu chtěla informovat (hlavně tedy affs), že se bude teď častěji stávat, že na váš blog nebudu chodit pravidelně, články tady na blogu můžu přednastavit, když budu mít zrovna čas, ale s obíháním to bude možná o něco složitější. Doufám, že většina z vás mou situaci pochopí, ale kdyby se přeci jen našel někdo, kdo by s tím měl nějaký problém, nechť se mi klidně ozve.


POTM - November [hlasování]

5. října 2014 v 11:25 POTM
Vzhledem k tomu, že 13. listopadu oslaví své 35. narozeniny Merylin syn Henry, budete na tento měsíc vybírat právě z jeho fotek.
Téma: Henry Gummer

POTM - October

4. října 2014 v 17:47 POTM
Ve velmi těsném souboji nakonec o pouhý jeden hlas zvítězila fotka číslo 3.