Duben 2014

UMass Lowell - A Conversation with Meryl Streep│1.4.2014

26. dubna 2014 v 19:32 Appearances - 2014

Jak jsem slibovala již v minulém článku, tentokrát přidávám fotky ze samotné diskuze s Meryl. Myslím, že muselo být maprosto úžasné se něčeho takového zúčastnit a docela všem přítomným závidím, protože to vypadá, že tam musela vládnout opravdu skvělá atmosféra.

Francouzova milenka v TV

21. dubna 2014 v 20:37 Meryl v TV
Dnes od 21:35 na ČT2 se můžete podívat na film Francouzova milenka, ve kterém si zahrála Meryl spolu s Jeremym Ironsem.


Popis filmu:
Viktoriánská Anglie. Londýnský gentleman Charles Smithson poznal na venkově Sáru Woodruffovou, dívku se špatnou pověstí. Vykládá se o ní totiž, že podlehla svodům raněného francouzského poručíka, kterého ošetřovala, oddala se mu a on ji pak opustil. Melancholická mladá žena Charlese neodolatelně přitahuje, ačkoli je to společensky nežádoucí osoba. Jejich vztah bude mít velmi bouřlivý průběh...
Anglie současná. Filmaři natáčejí příběh Sáry a Charlese. Herci Mike a Anna, představitelé hlavních rolí, spolu navázali milostný poměr. Oba ale žijí v manželství. Budou jejich osudy podobné osudům hrdinů, které ztělesňují?

UMass Lowell - Q&A with English and Theater Arts majors│1.4.2014

21. dubna 2014 v 9:31 Appearances - 2014

1. dubna se Meryl zúčastnila diskuze na UMass Lowell (neboli University of Massachusetts Lowell). Další fotky ze samotné diskuze s Meryl přidám později v dalším článku.

Sophie's Choice Roundtable│8.3.2014

20. dubna 2014 v 19:15 Appearances - 2014

U příležitosti vydání filmu Sophiina volba na nosiče Blu-ray, uspořádala společnost Illium Pictures spolu s Shout Factory, "kulatý stůl" kolem kterého seděli herci a tvůrci filmu. Doufala jsem, že se objeví třeba i nějaká videa z této akce, ale zatím jsem bohužel nic nenašla.

The 2014 New York Philharmonic Spring Gala│5.3.2014

20. dubna 2014 v 16:04 Appearances - 2014

Akce se Meryl opět zúčastnila se svým manželem Donem. A nemůžu si pomoct, i když mi ten "kabát" či jak to nazvat přijde poněkud zvláštní a sama bych si něco podobného na sebe nejspíš nikdy nevzala, myslím si, že Meryl to sluší a vypadá v tom dobře.

86th Annual Academy Awards - Governors Ball│2.3.2014

19. dubna 2014 v 19:09 Appearances - 2014

Bohužel jsem nenašla více fotek. Mimochodem hned na té první fotce je Meryl se svým manželem a s herečkou a zpěvačkou Bette Midler.

86th Academy Awards - Show│2.3.2014

19. dubna 2014 v 9:08 Appearances - 2014

Na fotkách z ceremonie můžete vidět focení oné slavné selfie, kterého se Meryl také zúčastnila, nebo další vtipný bod programu, kterým bylo rozdávání a jezení pizzy.

86th Academy Awards - Arrivals│2.3.2014

18. dubna 2014 v 18:54 Appearances - 2014

Předávání Oscarů se letos s Meryl zúčastnil i její manžel Don. Na některých dalších fotkách pak s Meryl můžete vidět například herečku Anne Hathaway nebo herečku Glenn Close.

Kontrola affiliates

17. dubna 2014 v 20:40 Blog
zdroj gifu - weheartit.com/ellieohoh

Přiznám se, že i když takovéto kontroly nedělám zrovna ráda, tak už je to teď docela potřeba, protože jak poslední dobou na blog opravdu moc čas nemám, ztrácím pomalu přehled o tom, kdo například s blogováním skončil, anebo kdo si mě třeba z affs už vymazal. A přeci jen poslední kontrola tu byla někdy během července, takže je už docela čas udělat si v tom znovu pořádek. Prosím, zapisujte se jen v případě, že máte opravdu zájem o to, abychom byli affs. Jen vás musím ještě předem upozornit na to, že opravdu teď nemám čas několikrát do týdne každý blog navštívit a zanechat komentář, snažím se o to, abych se na svém blogu i na těch vašich alespoň nějak během týdne ukázala, ale opravdu to není vždy v mých silách. Tudíž pochopím, pokud i z tohoto důvodu už affs nebudete chtít být, jen mi to prosím napište upřímně a narovinu, já to pochopím.

No abych to už dál nezdržovala svými řečmi, tak pokud chcete zůstat affiliates, vyplňte prosím těchto pár jednoduchých otázek. (Pokud chcete, tak tu třetí otázku klidně vynechte, je to čistě jen z mé zvědavosti a mé lásky pro citáty.)

1. Jméno
2. Adresa blogu
3. Nějaký váš oblíbený citát

Kontrola potrvá zhruba do konce dubna nebo někdy do začátku května, podle toho, jak budu mít čas. Ale myslím si, že tak či tak, času pro zapsání budete mít poměrně dost.

The Homesman│International Trailer

17. dubna 2014 v 16:16 Novinky
Před pár dny se na internetu objevil trailer k dalšímu novému filmu, ve kterém si Meryl zahrála (i když to vypadá, že tady má tentokrát jen nějakou menší roli). Spolu s ní si v tomto filmu zahrála i jedna její dcera, a to Grace Gummer. Ve filmu si zahrál a i ho režíroval Tommy Lee Jones, se kterým si docela nedávno Meryl zahrála ve filmu Druhá šance, dále se pak ve filmu v hlavní roli objeví například Hilary Swank. Přiznám se, že nejsem zrovna oddaná fanynka westernů a podobných filmů, ale každopádně jsem na tenhle snímek docela zvědavá.