Říjen 2013

Vulture's 100 Most Valuable Stars of 2013

31. října 2013 v 13:55 Novinky

Stránka vulture.com, každý rok vyhodnotí 100 nejvíce ceněných herců. Letos se Meryl umístila na krásném 13. místě. Oproti loňskému roku si tedy o něco málo pohoršila, protože loni byla na 9. místě. Každopádně si myslím, že i takhle je to opravdu pěkné umístění. Pokud si někdo z vás touží přečíst, co o Meryl napsali a nebo se podívat na to, jak se umístili další herci a herečky, tak můžete na tomto odkazu.

AOC │Datum premiéry v ČR a SR

29. října 2013 v 16:53 Novinky

Na ČSFD už se kromě slovenského data premiéry (která byla mimochodem přesunuta z původně plánovaného datumu 4.1.2014 na 3. únorový týden) nově objevilo i datum premiéry v ČR. Slovenská premiéra by měla tedy proběhnou 20.2.2014 a ta česká potom o týden později, tedy 27.2.2014.

Liebster Award Tag #2

29. října 2013 v 13:41 Blog

Původně jsem chtěla tyto odpovědi přidat do minulého článku, teda já je tam přidala ale na blogu se mi takto upravený článek nezobrazuje, respektive po otevření článku se mi zobrazuje pouze ta původní verze. Takže jsem se rozhodla, že odpovědi na otázky od Ježurky přidám do samostatného nového článku (ten původní jsem taky nechala i s těmito odpověďmi, tak třeba se to dřív či později objeví i tam). Jinak jsem se rozhodla, že já už nikoho dlašího nominovat, ani vymýšlet další otázky nebudu, tak snad to nebude vadit.

Meryl Streep k nepoznání. V muzikálu s Deppem hraje čarodějnici

28. října 2013 v 17:40 Novinky

Lovci senzací obléhají londýnskou produkci, kde se právě natáčí filmová verze broadwayského muzikálu Into the Woods, Do lesa. Zkoušejí totiž vyfotit některou z hollywoodských hvězd v netradičních kostýmech. Včetně Meryl Streep, která v roli čarodějnice takřka není k poznání.

Paul McCartney - Queenie Eye

27. října 2013 v 11:34 Novinky
Myslím, že hodně z vás už o tomto novém videoklipu Paula McCartneyho slyšelo, četlo, či ho už dokonce vidělo. Ve videoklipu k singlu Queenie Eye se totiž objevilo plno známých tváří jako třeba: Johnny Depp, Tom Ford, Kate Moss, Sean Penn, Jude Law, Chris Pine, Lily Cole.. a samozřejmě naše úžasná Meryl.
Musím říct, že mně osobně se hrozně líbí jak videoklip, tak i samotná písnička, takže rozhodně doporučuji se podívat, třeba už jen proto, že se tam objevil nějaký z vašich oblíbenců.


Liebster Award Tag

25. října 2013 v 16:21 Blog

Tak už i ke mně se díky Veru dostal tento řetězový článek. A vzhledem k tomu, že už jsem dlouho nenapsala žádný článek o sobě a většina z vás toho o mně asi moc neví, tak se mi zdálo jako fajn nápad pokračovat.

edit 29.10. 2013 → nominovala mě ještě i Ježurka, takže v článku můžete najít dalších 10 věcí o mně + odpovědi na Ježurčiny otázky. Já už další otázky vymýšlet a nikoho nominovat znovu nebudu, tak snad to nevadí.

Blog news│24.10.2013

24. října 2013 v 22:16 Blog

Nejprve bych všem chtěla moc poděkovat za nádherné komentáře, které jste mi zanechali u článku o výročí blogu, moc mě vaše slova potěšila.
Dále bych se chtěla omluvit, že se tu poslední dobou moc nevyskytuji, ale opravdu není čas, každopádně příští týden, když jsou podzimní prázdniny se tu budu snad vyskytovat o něco víc a konečně stihnu i oběhnout všechna affs.
Jinak o Meryl se teď objevila spousta novinek (například už je konečně venku video Paula McCartneyho k jeho novému singlu a v tomto videu se kromě Meryl objevilo i plno dalších slavných osobností, nebo mi tak došlo, že jsem sem ještě ani nepřidala první fotku z filmu Into The Woods, která už na internetu koluje celkem dlouho) a objevily se i nové fotky z konference k AOC, takže se máte opravdu na co těšit, snad všechno co nejdříve přidám. A taky mě Veru nominovala pro vyplnění jednoho řetězového článku s otázkami (možná někteří víte, o co jde), takže i na tento článek se můžete v brzké době těšit.

5 let streepmeryl.blog.cz

18. října 2013 v 18:47 Blog

Ani se mi nechce uvěřit tomu, že tenhle blog dnes slaví své 5. narozeniny. Žádný blog mi ještě tak dlouho nevydržel, a i přesto, že i co se tohoto blogu týče jsem už párkrát měla pochybnosti, či to má vůbec ještě cenu, jsem moc ráda, že jsem se vždycky rozhodla u blogu zůstat. Taky bych tímto článkem zároveň chtěla moc poděkovat všem příznivcům, affs i náhodným čtenářům tohoto blogu za jejich návštěvu, milé komentáře a podporu v blogování, bez vás by to prostě nebylo ono. Díky blogu jsem taky poznala mnoho fajn lidí, za což jsem taky moc vděčná. No, asi se tu nebudu nijak moc rozepisovat, každopádně ještě jednou moc děkuji a doufám, že třeba i za rok, tu budu moct napsat nějaký takový výroční článek.

August: Osage County│Poster

17. října 2013 v 17:41 Novinky
Na oficiální facebookové stránce filmu se včera objevil oficiální plakát filmu, který už není jen graficky zpracovaný, ale jsou na něm i herci. Myslím, že výběr fotky vypovídá dost o tom, jaké je téma filmu a především o tom, jaký bude nejspíš vztah rolí hraných Meryl a Julií Roberts. Každopádně musím říct, že jsem hrozně ráda, že už se nějaký takovýhle plakát s herci konečně taky objevil a určitě se nebudu zlobit, pokud by se objevil i nějaký další.

imagebam.com

Photoshoot 1979 - #006

16. října 2013 v 19:12
Další z pěkných photoshootů, co Meryl nafotila v roce 1979.