Červen 2013

58th Annual Obie Awards│20.5.2013

29. června 2013 v 11:08 Appearances - 2013
I přesto, že tu Meryl měla poněkud podivný model, tak jí to díky tomu jejímu kouzelnému úsměvu, sluší.

American Academy Of Arts And Letters Induction│15.5.2013

28. června 2013 v 12:28 Appearances - 2013
Bohužel ani z této akce nejsou fotky moc kvalitní, spíš, jak už jsem kdysi zmiňovala, to vypadá, že jsou z velké většiny focené buď mobilem nebo alespoň z dost velké dálky, tudíž i kvalita tomu značně odpovídá. Ale tak lepší než nic, že ano? :)

Friends of Writers Spring Gala│6.5.2013

27. června 2013 v 9:56 Appearances - 2013
Meryl tu vypadala skvěle, jen je škoda, že většina fotek není zrovna moc kvalitních.

Dream until your dream comes true

26. června 2013 v 11:00 Blog
Zdravím, myslím, že po měsíci nastal čas, abych vám dala tak nějak vědět, co a jak bude s blogem dál, přeci jen jsem slibovala, že tamten článek nebude tím posledním na tomto blogu. Nebudu se tu zbytečně moc vykecávat o tom proč, zač, jak atd. Nýbrž to hlavní, co vám chci sdělit, je to, že se na tento blog vracím. Kdo ví, jak dlouho mi to vydrží, příští školní rok bude tím nejnáročnějším, co jsem zatím zažila, ale to si teď ještě tak nějak snažím nepřipouštět, protože jsou před námi přece prázdniny, já teda budu mít ještě nějakou tu praxi (ano, přesně to je to, co na naší škole všichni milujeme - prázdninová praxe, sice s tím, že ve škole končíme už v polovině června, ale i tak.. i když alespoň si člověk může něco vydělat a nemusí složitě shánět brigádu..), ale to jsem tady rozebírat nechtěla. Každopádně doufám, že alespoň někteří budete mít radost z toho, že se vracím a na blogu se opět budou objevovat nějaké nové články (nevím sice s jakou pravidelností, ale budou).

Mimochodem, kdo sledujete nebo jste sledovali Glee, tak vám určitě neunikla tato předělávka písničky Dream on (podle níž je taky nadpis článku), která je opravdu skvělá.


Happy birthday Meryl!

22. června 2013 v 6:00 Novinky
Své 64. narozeniny (když se na Meryl podívám, tak tomu číslu pořád nějak nemůžu uvěřit) dnes 22. června 2013 slaví naše úžasná Meryl Streep. Tudíž bych jí prostřednictvím blogu chtěla popřát všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě.. no a somozřejmě taky co nejvíc nových filmů, ať se máme my fanoušci na co těšit.