Květen 2013

It's a very, very mad world..

26. května 2013 v 20:32 Blog

Zdravím, dlouho jsem se opětovně neozvala.. těžko říct, jestli má cenu, abych se znovu omlouvala s tím, že ve škole toho bylo moc, na blog nemám náladu ani čas atd.

Avšak to důležité, co vám musím sdělit je to, že momentálně opravdu nevím, jak to tady s blogem bude dál. Ne, nechci končit! Ale za poslední dobu se stalo tak moc věcí.. věcí, které ovlivňují a mění můj život. Všechno tohle ale vyvršilo tenhle týden ve čtvrtek, kdy mi díky někomu došlo, že je konečně čas něco změnit.
Říká se, že lidé do našich životů přichází z nějakého důvodu, někteří nám mají pomoct něco dokázat, jiní pochopit..
Za poslední 2-3 roky jsem si prošla různými obdobími - smutnými i veselými, a jen opravdu málo lidí stálo po mém boku po celou tu dobu. Celou tu dobu jsem přispívala na tenhle blog, kolikrát jsem s tím chtěla přestat a říkala jsem si: "Má tohle ještě vůbec cenu?". Nakonec mi (i díky mnohým z vás) vždy došlo, že v něčem jsou pro mě tenhle blog a Meryl důležití. Díky Meryl jsem poznala plno milých osob, se kterými jsem v kontaktu, s mnohými z nich, se dokonce znám i osobně, tudíž možná i proto bych tohle všechno nerada opustila.

Ve čtvrtek jsem si však uvědomila, že i přesto, že mnohdy mám svůj názor, za kterým si dokážu stát za každé situace, pořád jsou v mém životě věci a situace, se kterými si sama poradit nedokážu, chvíle, kdy si nejsem jistá, jestli to či ono chci udělat a jak to chci udělat.. a o to víc si cením člověka, který mi ve chvíli mé nejistoty, jestli něco dokážu či nedokážu zvládnout neřekne ono pouhé: "Tak si to ještě promysli. Určitě to nějak dopadne. Budu ti držet palce, ať to vyřešíš co nejlíp. atd." ale řekne mi: "Prostě to udělej. Zkus to." a svým způsobem mě do toho tlačí. Ano, rozhodla jsem se udělat něco, co mi život obrátí naruby, a nikdo předem nedokáže říct, jestli to dopadne dobře nebo špatně, ale ať už to dopadne jakkoli, já budu moct žít s klidným svědomím, že jsem udělala vše, co bylo v mých silách.
Nebudu vás obtěžovat s tím, o jakou situaci jde, ale i přesto bych vás ráda poprosila o to, jestli byste mi mohli držet palce, ať je ve finále všechno v pohodě.

Nemůžu slíbit, že tenhle blog bude pokračovat, nemůžu ani s jistotou říct, že skončí.. tohle všechno ukáže až čas. Jediné, co mohu slíbit je to, že tohle není rozhodně můj poslední článek zde, určitě se tu ještě ukážu a dám vám vědět, jak se věci dál mají.

Všem kteří si toto přečtou moc děkuji, vážím si toho.
.....................................................................................................L.


POTM - June [hlasování]

19. května 2013 v 10:03 POTM
Když vidím, jaké krásné letní počasí už venku je, tak si ani letos prostě tohle téma pro fotku měsíce nemůžu odpustit.
Téma: Mamma Mia!

POTM - May

19. května 2013 v 8:49 POTM
Fotkou na měsíc květen se stala fotka číslo 1, která pochází z loňských Oscarů, kdy Meryl vyhrála svého 3. Oscara za roli ve filmu Železná Lady.


Blog news│17.5.2013

17. května 2013 v 20:08 Blog
Nejprve bych se chtěla omluvit, že jsem tu za poslední dobu skoro vůbec nebyla, ale opravdu jsem neměla moc času. Tenhle a příští týden se naší třídě uzavírají kvůli praxi známky, tudíž jsem každý den psala několik písemek a další mě ještě čekají. Navíc jsem teď začala soukromě jednou týdně chodit na hodiny španělštiny, protože bych v listopadu ráda zkusila složit jazykovou zkoušku, a následně bych pak příští rok na jaře chtěla zkusit přijímací řízení pro studium ŠJ na VŠ, tudíž toho volného času opravdu moc nezbývá.
Každopádně bych během tohoto víkendu (spíš tedy až v neděli) chtěla stihnout zveřejnit nové hlasování o fotku měsíce a samozřejmě oběhnout i všechna affs, kterým se tímto omlouvám, ale snad to pochopíte.


To jen když už jsem zase u té španělštiny - "Nejhorší forma, jak někoho postrádat je, sedět po jeho boku a vědět, že ho nikdy nebudete moci mít". Česky to sice nevyzní tak krásně jako v originále, ale jen tak kdyby někoho, kdo neumí španělsky, třeba zajímalo, co že se tam vůbec píše:)

August: Osage County - Official Trailer #1

10. května 2013 v 17:49 Novinky
A je to tu dámy a pánové! To, na co mnozí z nás netrpělivě čekali, objevil se první oficiální trailer k Merylinu novému filmu August: Osage County. No nevím jak vy, ale já se na film začínám těšit čím dál tím víc.


August: Osage County - Plakát #2

8. května 2013 v 15:57 Novinky
Na internetu se objevil další nový plakát k filmu August: Osage County. Líbí se vám víc tento, nebo ten, co jsem přidávala již v minulém článku?
Já každopádně doufám, že se co nejdříve objeví i nějaký plakát, na kterém bude i fotka herců z filmu.

imagebam.com

První plakát k filmu August: Osage County

4. května 2013 v 14:11 Novinky
Před několika dny se na internetu objevil první (pravděpodobně i oficiální) plakát k novému filmu s Meryl, který se jmenuje August: Osage County (v České republice byla k vidění také divadelní hra "Srpen v zemi indiánů", která vychází ze stejné předlohy Tracyho Lettse "Autust: Osage County").
Abych pravdu řekla, tak něčím mi ten plakát přijde hrozně divný, možná ta oddělená střecha se mi moc nezamlouvá.. teda jako nápad se mi to líbí, ale to provedení už taková sláva není. Každopádně musím říct, že mám opravdu radost, že se o filmu opět objevila nějaká novinka, neboť co se třeba fotek z filmu samotného týče, tak je to celkem bída zatím.

imagebam.com