Září 2012

POTM - November [hlasování]

30. září 2012 v 11:33 POTM
Vzhledem k tomu, že 12. listopadu má Anne Hathaway narozeniny a navíc se ještě včera vdala, tak jsem se rozhodla, že pro měsíc listopad budete vybírat z fotek, na kterých je Meryl právě s Anne.
Téma: Meryl & Anne Hathaway

POTM - October

30. září 2012 v 10:48 POTM
Fotkou na měsíc říjen se stává fotka číslo 2, která pochází z filmu Sophiina volba.


Mamma Mia! v TV

29. září 2012 v 18:53 Meryl v TV
Dnes od 20:00 se na Prima Family můžete podívat na film Mamma Mia! Myslím, že snad všichni z vás ho už viděli, ale tak proč se nepodívat znovu. Ale abych pravdu řekla, u Mamma Mia! preferuji ze zásady originálmí znění, než dabing.
Obsah filmu: Okouzlující filmová adaptace slavného muzikálu, který vidělo více než třicet milionů lidí ve sto šedesáti městech světa, je nesporně nejočekávanějším snímkem letošního léta. Vypráví o svobodné matce, která vlastní hotýlek na idylickém řeckém ostrůvku. Chystá se provdat svou dceru Sophii, ta však ještě před svatbou hodlá zjistit, kdo je její otec. K matčinu velkému překvapení se na prahu malebného domu najednou objeví tři muži, se kterými ji před dvaceti lety pojilo více než přátelství. Který z nich je však Sophiiným otcem? Vynikající Meryl Streepové v roli matky sekundují coby její dávní nápadníci Pierce Brosnan, Colin Firth a Stellan Skarsgård. Prosluněná komediální romance, na jejímž výsledném tvaru se vedle scenáristky a zároveň autorky divadelní předlohy Catherine Johnsonové podíleli bývalí členové skupiny ABBA Björn Ulvaeus a Benny Andersson, čerpá svou strhující energii mimo jiné právě z proslulých písní legendárního švédského popového uskupení.

August: Osage County│první fotka z natáčení

29. září 2012 v 8:13 Novinky
Na internetu se objevila první fotka z natáčení nového filmu s Meryl, který se jmenuje August: Osage County. Co se Merylina vzhledu týče, tak z fotky ještě není moc jasné, jak bude Meryl ve filmu vypadat, ale téměř s jistotou se dá říct, že bude mít hnědé vlasy a bude působit postarším vzhledem.

imagebam.com

The Charlie Foundation Honoring Meryl Streep│27.9.2012

27. září 2012 v 18:51 Fotky - 2012
Nejnovější Meryliny fotky. Tyhle pocházejí z 21. září, chtěla jsem je přidat už dřív, ale nejdříve jsem čekala, jestli se jich objeví víc (původně jsem našla jen dvě), a potom jsem neměla čas je sem dát.

POTD│23.9.2012

23. září 2012 v 15:52 POTD
Určitě se mnou budete souhlasit, že tahle fotka je vážně úžasná.
Jinak bych se chtěla moc omluvit, že poslední dobou nejsem na blogu tak aktivní a především, že neobíhám tak často affs. Abych pravdu řekla, škola mi sice dává už teď zabrat, ale kdybych chtěla, tak si čas na blog určitě najdu. Jenže (ano, to jenže je opravdu důležité), během tohohle týdne se událo strašně moc věcí, jejichž vyřešení je pro mě momentálně přednější než blog. Rozhodně tu nebudu dávat žádný hiatus, ani se rozepisovat, co že se to vlastně děje (nemyslím si, že by to někoho z vás mohlo zajímat), ale budu moc ráda, pokud v následujících dnech mou menší aktivitu pochopíte.


The Weinstein Company Pre-Oscar Party - 2012

20. září 2012 v 16:00 Mamie - 2012
Bohužel jsem našla jen dvě fotky.

POTD│19.9.2012

19. září 2012 v 15:57 POTD