Červen 2012

MFF KV 2012

28. června 2012 v 21:21 Blog
Zítra odjíždím na 47. ročník festivalu v Karlových Varech, tak bych vám tímto chtěla oznámit, že o víkendu nepřidám žádné články ani nebudu obíhat. Pokud budete chtít, tak vám sem po víkendu přidám kdyžtak nějaké fotky z festivalu.


Nora Ephron (†71)

27. června 2012 v 17:27 Novinky
V noci na středu ve věku 71 let zemřela úspěšná režiséra a scénáristka Nora Ephron. Podlehla rakovině. Za scénář k filmu Když Harry potkal Sally si vysloužila Zlatý glóbus a nominaci na Oscara. Nora režírovala například filmy: Samotář v Seattlu, Láska přes internet a Moje krásná čarodějka. Co se spojitosti s Meryl týče, tak Nora napsala scénář k filmům: Silkwood, Hořkost a Julie & Julia (tenhle film i režírovala). Je to opravdu smutné, protože tímto svět přišel o jednu úžasnou scénáristku a režisérku.


Kent Memorial Library - Great Performances│24.6.2012

27. června 2012 v 15:06 Fotky - 2012
ImageBam se konečně rozhodl se mnou spolupracovat, takže přidávám ty fotky, o kterých jsem se vám zmiňovala v minulém článku. Meryl tu vypadala skvěle.

To chce klid a nohy v teple…

26. června 2012 v 16:03 Blog
teda ne, moje noha od soboty potřebuje spíš studené obklady. Ano, asi dva roky nosím boty na deseticentimetrové platformě a v sobotu mi stačil jeden krok k tomu, abych si narazila nohu takovým způsobem, že jsem ráda, že chodím. Však proč by ne, v pátek chci jet na filmový festival do Varů a jinak mám pomalu až do konce července praxi. Prostě zákon schválnosti, nebo možná msta mé osobě za to, že jsem den před tím (tedy v pátek) prohlásila o jednom chirurgovi u nás, že je opravdu pitomej (lépe řečeno po tom co předvedl jsem nechala projevit své emoce a řekla to trochu jinak, ale to je jedno :D). Ať chci nebo ne, pokud se mi ta noha do pátku nezlepší, návštěva u něj mě nemine. Taj mi prosím držte palce, ať zvládnu zítřek v práci a možná i ještě ve čtvrtek půjdu (ty hodiny na nohou mi přeci jen nedělají dobře :D).

Mimochodem, od včerejška se snažím nahrát fotky z Meryliny poslední akce, ale imagebam se mnou prostě nechce spolupracovat. Tak doufám, že to co nejdřív zase bude pracovat tak, jak má. No, snad jsem vám sdělila vše, co jsem měla pro tuto chvíli na srdci a jdu se vrhnout na obíhání affs.

PS.: Ta animace proto, že dnes jsou to čtyři roky, co v Praze vystoupila Céline Dion. A v podstatě to, co pro mě Meryl znamená jako herečka, to pro mě Céline znamená jako zpěvačka. Prostě má další velká láska.

George Clooney bude produkovat film Meryl Streep a Julii Roberts

24. června 2012 v 11:24 Novinky
V čem se objeví Meryl Streep, bývá zárukou toho, že aspoň její role je diváckým zážitkem. Možná také proto se George Clooney v roli producenta rozhodl financovat nový film této hollywoodské hvězdy, jež letos získala dalšího Oscara za hlavní ženskou roli. Ve snímku August: Osage County se objeví po jejím boku Julia Roberts.


Film vypráví příběh cynické umírající ženy a její dcery žijící v malém městě státu Oklahoma, v němž přežívají samé výstřední postavy.

Happy Birthday!

22. června 2012 v 19:48 Novinky
Dnes své 63. (no věřili byste tomu číslu?) narozeniny slaví naše úžasná Meryl. Tudíž bych jí prostřednictvím tohoto blogu chtěla popřát Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů jak v osobním, tak v pracovním životě.


PS.: Článek jsem původně chtěla přednastavit už na ráno, ale včera jsem dostala dva přírůstky do rodiny (malinká koťátka), takže jsem večer přeci jen měla trochu jiné starosti. No a dnes ráno jsem byla v práci (během června a července se tím možná trochu sníží má aktivita na blogu, no uvidím, podle toho, jak budu mít směny).

The Public Theater's 50th Anniversary Gala│18.6.2012

20. června 2012 v 18:52 Fotky - 2012
Tak dneska přidávám už i ty slibované fotky, o kterých jsem vás včera informovala v tomto článku.

Meryl Streep a Kevin Kline si zahrají Romea a Julii. V Central Parku

19. června 2012 v 16:17 Novinky
Vím, že tenhle článek je už asi dva měsíce starý, ale vzhledem k tomu, že následující fotky se k němu budou vztahovat, ráda bych ho tady měla.

Americké filmové hvězdy Meryl Streep a Kevin Kline budou v červnu hrát Romea a Julii v představení pod širým nebem v newyorském Central Parku. Oznámilo to newyorské divadlo Public Theatre, které představením připomene již 50. ročník festivalu Shakespeare v parku.


Dvaašedesátiletá Streep a čtyřiašedesátiletý Kline budou účinkovat 18. června při scénickém čtení slavné Shakespearovy hry. Oba budou slavné teenagerské milence z Verony hrát poprvé. Představení na otevřené scéně Delacorte v Central Parku bude režírovat Daniel Sullivan.

Barack Obama Fundraiser│14.6.2012

18. června 2012 v 19:12 Fotky - 2012
Na fotkách je Meryl se svým manželem Donem.

Women In Film Crystal & Lucy Awards│12.6.2012

17. června 2012 v 18:10 Fotky - 2012
Meryl na tuto akci zvolila poměrně jednoduché šaty, ale to nic nemění na faktu, že jí to tady opravdu slušelo.