Únor 2012

It would be hard to say goodbye

29. února 2012 v 22:32 Blog
Upřímně řečeno, několik týdnů už přemýšlím, jak tenhle článek začít, jak v něm sepsat co nejvíce svých myšlenek a pocitů, které bych vám ráda sdělila.

Jak jste si pravděpodobně všimli, tak většina článků týkajících se blogu začínají větou typu "Moc bych se vám chtěla omluvit, ale poslední dobou vůbec nestíhám". Takhle by to ale být přece nemělo, i přesto, že mám poslední dobou dost osobních problémů (o těch se vám tady však vypisovat nebudu, přeci jen koho by to asi tak zajímalo…), do školy nevím, jestli mám dřív dávat dohromady kalkulační listy a finance na banket, nebo se učit několikastránková témata k mluvení na angličtinu, či dělat různé další projekty a při tom všem se ještě stíhat učit.
Rozhodně bych tohle všechno nechtěla použít jako výmluvu k tomu, že blog nefunguje, tak jak má. Vlastně jsem si za poslední dny uvědomila, že dřív jsem měla taky plno věcí k řešení, a i přesto jsem to i s blogováním zvládala. Takže problém je víceméně v tom, že i přesto, že mě tohle všechno baví, Meryl mi přijde naprosto úžasná atd., začala jsem blog brát jako něco co prostě -musím-, pokud čtu nějakou novinku o Meryl, vlastně kolikrát ani v podstatě neřeším tolik to, co je tam napsáno, ale spíš to, jak a kdy si najdu čas to všechno přidat na blog. Rozhodně bych tu s tím nechtěla skončit, přeci jen to pro mě tady hodně znamená a díky Meryl jsem poznala plno nových lidí, jenž mi poměrně dost přirostli k srdci a jsem ráda, že jsme se poznali a dodnes se v rámci možností osobně setkáváme.

Pro mě teď tudíž nastává situace, kdy se budu muset rozhodnout, jak dál, jak všechno tohle vyřešit… Abych pravdu řekla, vlastně ani sama nevím, v mém životě je teď tolik otázek, a já již nemám sílu hledat na ně odpověď. Mé jediné štěstí je v tom, že jsem poznala někoho, kdo mi sice na mé otázky odpovědět nedokáže, ale téměř vždy mě dokáže navést na správné místo, kde hledat. Věřili byste tomu, že osoba, kterou jsem měsíce nenáviděla, je pro mě najednou něco jako spřízněná duše? Nevěřila bych tomu, že to je možné, ale je to tak.

No abych to tak trošku shrnula, nejspíš si teď od blogu dám nějaký čas pauzu, nebo možná ne, co já vím. Potřebuji si jen všechno nějak rozmyslet, dát dohromady, co bych teď potřebovala a taky chtěla a hlavně jak se to všechno dá zkombinovat s blogem.

Budu moc ráda, pokud se k tomuto článku (plném nesmyslů, které nemůžete pochopit, ale i přesto jsem měla potřebu vám je sdělit) vyjádříte.

Předem vám moc děkuji za váš čas, který (doufám, že alespoň někteří) strávíte čtením tohoto článku,

Vaše Lucka

Wind of Change

29. února 2012 v 21:25 Blog
Nejprve bych se vás chtěla zeptat, zda by se vám líbil nový design, co jsem dnes tak trošku narychlo vytvořila. Vím, že to opět není žádná sláva, ale prostě bych chtěla mít na designu fotky z Oscarů. Budu ráda, když se k designu vyjádříte v komentářích. Mně na něm nejvíc vadí to, že logo je obrovské, takže je vlastně přes celou stránku, když se to zobrazí, a to se mi moc nelíbí. Takže nejspíš stejně ještě na nějakou dobu zůstanu u toho, co mám. A až si najdu čas (opravdu netuším, kdy to bude..), pokusím se udělat něco mnohem lepšího.


edit: Tak nový design je nastavený, doufám, že se vám alespoň trochu líbí :)

Předávání oskarů: Vítězný pár - Meryl zářila po boku Jeana Dujardina

27. února 2012 v 11:22 Novinky

Mezi herečkami v hlavní roli se dostalo uznání Meryl Streepové, která si zahrála hlavní roli ve filmu The Iron Lady (Železná lady), v dramatu ztvárnila bývalou britskou premiérku Margaret Thatcherovou, konzervativní ženu, která si svým nekompromisním chováním získala obdiv i mnoho nepřátel.

Pro herečku je to již třetí zlatá soška. Při jejím převzetí přidala ironickou poznámku: "Když řekli mé jméno, měla jsem pocit, jako bych slyšela, jak půlka Ameriky odpovídá: Ale ne, zase ona!"

Sošku a ocenění nejlepšího herce získal Jean Dujardin za ztvárnění George Valentina v černobílém filmu Umělec (The Artist). Ten vypráví s jemným humorem o muži, který patřil k největším hvězdám němého filmu.

Oscars 2012

27. února 2012 v 1:47 Novinky
Takže po zhruba 2-3 hodinách spánku jsem opět vzhůru, samozřejmě z důvodu sledování Oscarů. Jsem zvědavá, jak to letos celé dopadne, a jak jinak než doufám, že letos už Meryl konečně vyhraje.

1:42: Tak konečně vidíme, jaké má Meryl šaty:

Vyhrajte s Nova Cinema balíčky k filmu Železná lady

26. února 2012 v 18:23 Novinky
Pokud občas sledujete program Nova Cinema, možná jste zaregistrovali tuto soutěž týkající se filmu Železná Lady. Pokud ne, přináším vám sem text článku, který tomu je na cinema.nova.cz věnován.


Nový film Železná lady (The Iron Lady) přichází do našich kin. Film mapuje život bývalé britské premiérky Margaret Thatcherové a Nova Cinema vám přináší šanci vyhrát tématické britské balíčky!
Hlavní roli skvěle zvárnila Meryl Streepová, která za ni získala několik cen včetně Zlatého globu a nyní se čeká, zda promění ve vítězství i nominaci na Oscara.

No time and tomorrow the Oscars

25. února 2012 v 22:00 Blog

Ahoj, jak jste si nemohli nevšimnout, tak v poslední době na blog nemám moc času. Je to především tím, že teď řeším mnoho věcí do školy a taky plno problému mimo školu, tudíž i když se někdy najde pár minut času, tak opravdu už nemám sílu na to, ještě přispívat na blog. Momentálně jsem docela ve skluzu, jak s přispíváním článků o novinkách kolem Meryl, tak s přidáváním fotek z akcí, kterých se Meryl zúčastnila. Mimochodem, článek o Berlinale už mám tak nějak sepsaný, avšak to v takové verzi, která si myslím není zrovna publikovatelná a navíc je to poměrně dost dlouhé. Tímto bych se vám ráda omluvila, a doufám, že se to časem všechno opět alespoň trochu srovná, a blog bude fungovat tak, jak by měl.

18th Annual SAG Awards - Show│29.1.2012

25. února 2012 v 21:23 Fotky - 2012
Meryl tu vypadala skvěle, cenu však nezískala. Vítězkou SAG se stala Viola Davis.

18th Annual SAG Awards - Red Carpet│29.1.2012

18. února 2012 v 21:35 Fotky - 2012
Meryl tu vypadala úžasně, měla skvělé šaty a po delší době neměla tentokrát vlasy rozpuštěné, nýbrž vyčesané do drdolu. Na mnoha fotkách je s Meryl Kevin Huvane. Kevin je agentem v agentuře CAA (Creative Artists Agency).

AACTA International Awards│27.1.2012

18. února 2012 v 14:51 Fotky - 2012
Meryl tu vypadala naprosto úžasně, líbí se mi ty šaty co měla. Cenu jí předala herečka Nicole Kidman, s tou si Meryl zahrála ve filmu Hodiny.

"If you are Streeper and you know it clap your hands!"

17. února 2012 v 16:22 Blog
Určitě mnoho z vás zajímá, jaké vlastně celé Berlinale bylo. Protože teď musím ještě udělat hodně věcí do školy, jako například připravit nějaké stránky do libreta na náš banket, tak jsem se rozhodla, že momentálně budu po nějakou dobu přidávat normální články, fotky z akcí atd. a mezitím si pro vás budu připravovat takový celkový report toho, co všechno se nám na Berlinale přihodilo. Doufám, že se vám článek o Berlinale bude nakonec líbit a odpustíte mi i to, že si na něj ještě nějakou dobu budete muset počkat. Každopádně přidávám alespoň jednu fotku, na které jsme čekali u červeného koberce na Merylin příjezd.