Srpen 2011

Now is coming stress of school

31. srpna 2011 v 8:07 Blog
Ahojky, prázdniny už jsou v podstatě pomalu ale jistě za námi, upřímně řečeno, letos mi to uteklo mnohem rychleji než kdy jindy, ale co se dá dělat. Nyní nastává (alespoň pro mě) opět ta doba, kdy si budu jen stěžovat na to, že nic nestíhám, učím se jak blázen, ale stejně mi to neleze do hlavy a tak dále. Určitě to mnozí z vás znají. Tudíž, ať to moc neprotahuju, chtěla bych všem popřát dobrý vstup do nového školního roku, a ať se vám po celý následující školní rok daří.The Iron Lady Premiere

26. srpna 2011 v 11:47 Novinky
Tímto článkem bych vám chtěla oznámit, že na čsfd už se objevilo datum české premiéry filmu Železná Lady. V tomto snímku Meryl ztvární britskou premiérku Margaret Thatcherovou. Česká premiéra filmu je zatím plánovaná na 1.3.2012, takže si ještě nějakou tu dobu počkáme. Snad se nám to čekání vyplatí, a film bude opravdu stát za to.
I'm back

17. srpna 2011 v 7:57 Blog
Ahoj, tak už jsem zase zpátky. No co vám budu povídat v Paříži se mi líbilo, ale Londýn, ten jsem si úplně zamilovala. Pokud jste některé z těchto měst ještě nenavštívili, tak určitě doporučuji tam jet, já jsem si to (i přes strašně dlouhé a únavné cesty autobusem) užila.


Paris & London

9. srpna 2011 v 22:00 Blog
Jak už jsem psala v mém minulém článku, tak zítra v odpoledních hodinách odjíždím na zájezd do Paříže a odtamtud potom do Londýna. Nejspíš vám nemusím ani psát, jak moc se tam těším, bohužel je to jen na pár dní (a navíc mě teď mamka pořád straší tím co se tam děje, takže doufám, že se tam vůbec dostaneme a nepřijdeme ještě k nějakému úrazu). Každopádně jsem vám jen chtěla oznámit, že v období od 10. do 16.8. 2011 tu opět nebudou přibývat žádné články, děkuji za pochopení. Až se vrátím, tak se vám to alespoň na tu krátkou dobu, co do konce prázdnin zbývá, budu snažit vynahradit.

Perly nedám, vzkazuje Streepová, dokonalá Železná lady

9. srpna 2011 v 11:46 Novinky
Meryl Streep ohromila svět, už když vyšly první fotografie, na nichž se představila coby britská "železná lady". Nyní je na světě ukázka ze stejnojmenného filmu The Iron Lady a před proměnou herečky v nejslavnější britskou političku tentokrát užasle smekají všichni. Je totiž dokonalá.
"Snad bych se ještě nechala přesvědčit, abych sundala klobouk, ale o perlách se vůbec nehodlám bavit," odpovídá Streepová/Thatcherová nekompromisně, aby vzápětí své našeptávače odzbrojila úsměvem rozverné školačky.