Březen 2009

Mamma Mia - Online CZ

28. března 2009 v 12:55 Mamma Mia
Celý film Mamma Mia, sice jsem ho našla jen s dabingem, ale to snad nevadí.


Od: Ančov!čk@

27. března 2009 v 19:11 Cenky pro mě
Díky moc, je to krásný!

Avatary 0.1 - "Prime Press Conference"

27. března 2009 v 14:42 Avatary

Název: "Prime Press Conference"
Počet:
6

Úmrtí Natashi Richardson

22. března 2009 v 10:29 Novinky
Meryl vyjádřila svou hlubokou účast nad náhlým skonem své přítelkyně Natashi Richardson. "Tash byla hřejivým sluncem v kruhu své rodiny, přátel a všech, kteří měli to velké štěstí, že ji znali - v našich životech zůstane nenahraditelná. Dala nám toho tolik - jejím odkazem je láska, která nás všechny spojuje," řekla Meryl.

Britská herečka Natasha Richardson je po smrti. Osudnou se jí stalo lyžování v Kanadě. Zranění, kterým nakonec ve středu v newyorské nemocnici podlehla, si přitom přivodila coby začátečník při výcviku s instruktorem.
K nehodě došlo v lyžařském středisku Mont Tremblant asi 120 kilometrů severně od Montrealu. Podle mluvčí sřediska se manželka Liama Neesna zdála být bezprostředně po pádu celkem v pořádku, neměla žádné vyditelné poranění, její instruktor ale přesto přivolal lyžařskou hlídku, aby ji svezla na úpatí kopce.
Asi o hodinu později si prý Richardson začala stěžovat na prudké bolesti hlavy a z místního zdravotnického zařízení ji poslali do nemocnice v Montrealu. Tamní lékaři u ní diagnostikovali vážné poškození mozku, spekulace v médiích hovořily i o krvácení do mozku. Herečka údajně neměla na hlavě ochrannou helmu.
V úterý odpoledne byla herečka v doprovodu manžela letecky přepravena do New Yorku a přijata do nemocnice Lenox Hill. Její stav byl kritický, údajně ji při životě udržovaly jen přístroje. U jejího lůžka se

Meryl 0.6

21. března 2009 v 10:25 Ostatní fotky
Moc hezká fotka.

Meryl Streep: Kdybych nebyla herečka, kreslila bych komiksy

18. března 2009 v 15:23 Rozhovory

Ani letos, kdy měla herečka šanci získat sošku za film Pochyby, jí Akademie nepřála. A to přesto, že přísnou řádovou sestru v něm hraje famózně a že Oscar by byl skvělý dárek k blížícím se šedesátinám. "Budeš se s tím muset srovnat, Meryl," řekla jí Kate Winsletová, když ji porazila.
Meryl Streepová se s ničím srovnávat nemusí. Raduje se ze své práce, dětí a také z úspěchu muzikálu Mamma Mia!. Ano, stále ještě.

Natočila jste spoustu filmů, ale muzikálem Mamma Mia! lidem opravdu žijí. Čekala jste to?
Věděla jsem, že bude mít úspěch. Že

Louisa Gummer - 0.1

10. března 2009 v 15:05 Fotky Louisa
Našla jsem jen fotky kde je s Meryl.

O Louise

10. března 2009 v 15:01 Děti
Louisa Gummer, nejmladší ze čtyř dětí Meryl Streep a Dona Gummera. Má tři starší sourozence, Henryho, Mary (Mamie) a Grace. Poslední dobou Louisa chodí s Meryl na hodně akcí (např. Oscars 2009).